Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Ratsutamislaagrid Vaikla Puhkekeskus Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Vaikla Puhkekeskus
Kategooria: Ratsutamislaagrid
Telefoni number: 3327 314, 5804 9366
E-maili aadress: vaiklapuhkus@vaiklapuhkus.ee
Lisainfo: Laager on mõeldud suvevaheajal lastele ja noorukitele: ratsutamise vastu huvi tekitamiseks; loomadega suhtlemise õpetamiseks; aktiivseks vaba aja sisustamiseks;
töö harjumuste juurutamiseks; kindla päevakava järgimine; esmaste ratsutamisoskuste õpetamine; ratsutamisoskuste omandanute edasi õpetamine.
Laagri eesmärgiks on: lastele ja noortele tegevuse pakkumine vabal ajal, tekitada huvi ja tutvustada võimalusi, mida pakub Vaikla Puhkekeskus.
Sihtgrupp: projekt on suunatud lastele vanuses 8 kuni 18 aastat.
Projekt on vajalik, kuna lapsevanemad saavad anda oma lapsed/noorukid järelevalve alla, kus nad tegelevad vaid tegevusega, mis neid harib. Tutvustatakse hobustega töötamise põhimõteid, hobuste varustust, hobuste toitmist, harjumusi ja boksi puhastamist. Harjutakse looma (hobuse) lähedal olema, temaga ratsutama, hoolitsema, suhtlema loomaga ja teiste eakaaslastega, kel on samad huvid.
Lastel on kasutada kogu Vaikla Puhkekeskus sh. Ratsaspordikeskus Vaikla, kus peamiseks aktiivtegevuseks on hobustega tegelemine. Kogu laagritsükli jooksul on peamine tähelepanu aktiivsel tegevusel väljas ja looduses. Lastele on kasutada hobusetall, sise-ja välismaneez, mitmed sportlikud mängukohad, veekogu, mets, matkarada jpm. Planeeritud on iga laagritsükli jooksul mitmed rühamasisesed tegevused, jõukatsumised, osavus-ja seltskonnaüritused. Lapsed jaotatakse vastavalt soovile, huvidele ja vanusele gruppidesse ja tubadesse. Majutushoone on väga heade koduste tingimustega – kaasaegsed pesemisvõimalused sh.saun, vabaaja (vihmase ilma) veetmiseks on eraldi puhkeruum, kus on TV, video jms. vabaaja veetmise võimalused. Öösel töötab majas valvekasvataja, kes vajadusel tegeleb laste erisoovidega.