Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Fandan - must Andaluusia täkk Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Avatar
Müüja: saanvicintia
Kuulutuse tüüp: Müümine
Nimi: Fandan - must Andaluusia täkk
Vanus: 3
Sugu: Täkk
Värvus: fandan
Tőug: Andaluusia hobune
Algajale sobilik: Jah
Emaisa: fan
Ema: dan
Isa: go
Turjakőrgus (cm): 16.0 hh
Asukoht: tullinn
Hind (EEK): 7000
Kontaktandmed: saanvicintia@hotmail.com
Iseloomustus:
IBIS Farm andalusialaiset on hea meel tervitada Fandan del Sol, 2011 Andaluusia Show Horse of the Year ja International Supermodell hobused. Fandango on ulatuslik ja edukas näitus rekordi 5 pealkirjad juhtimises ja Saddle Seat, 18 USEF Andaluusia High Point Awards in Performance, päitsed, sõidu-, harrastus-ja noorsoo-, ja oli National Reserve Champion Pleasure Sõidu ühe hobuse Avatud High Point Awards.

Fandan ka uhke tiitli International Supermodell of Horses, kes on pildistanud maailmakuulus fotograaf Bob Langrish. Ta armu katted sellise ajakirja nagu "Horse & Rider" ja "Cavalier", raamatud nagu Big Book of Horses ja märgid terve hobune, ja toodetes, nagu Equimax de-Wormer.

Ja kui see kõik ei piisa, Fandan on täielik härrasmees imeline isiksus, et ta annab edasi oma järglastele. Ta on stiilne piisavalt top ringis ja magus piisavalt lapsi sõita ja käsitseda. Ta on tõestanud tootja üle 50 varsad kuupäeva. Ta on kogu paketi ja ülemine valik teie mära.
pilt 1
pilt 2
pilt 3