Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 cintiacruz Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Avatar
Müüja: cintiacruz
Kuulutuse tüüp: Müümine
Nimi: cintiacruz
Vanus: 3
Sugu: Ruun
Värvus: tumekõrb
Tőug: Friisi hobune
Algajale sobilik: Jah
Emaisa: jud
Ema: fisherman
Isa: tingu
Turjakőrgus (cm): 15.0 hh
Asukoht: tullinn
Hind (EEK): 800
Iseloomustus:
Jud (sünniaasta 5/23/11) on aastane loom tõupuhtad friisi Colt (gelded). Jud on uhke ilme Regal friisi, ta on väga püsti, hea esinemine. Temperamentselt Jud on väga magus, inimesed orienteeritud hobune, kes naudib käsitsetav ja töötanud. Ta on välja suurepärane bloodlines, isa on heaks kiidetud esikaitsesüsteemide täkk FEIKE 395 Sport (pilt lisatud) ja ema on FPS tõuraamatus Mare Torm D. Jud on pikk poiss, kus on palju juukseid ja hea aine. Ta on suurepärane kandidaat, trail ratsutamine, sõidu või koolisõidus. Nice tõu tüüp.

Jud on olnud igapäevane käsitsemine ja koostoime sünnist saadik. Ta on üles kasvanud väike rantšo, kus ta sai hea baaskoolitus teha talle rõõmu ümber. Ta on väga austav, on päitsed koolitatud, naudib peibutamise ja armastab õppida. Haagised hästi, tähendab Ferrier ei terviseküsimustega.

Otsime kindlat kodu, kus ta saab jätkata oma arengut ja kus ta saab kasutada. Ta teeb elukestva kaaslane õige inimene, kui ta võlakirjade tugevalt "oma" inimest.

Palun e-posti edasise info ja pildid.

Tõsine järelepärimisi ainult.
pilt 1
pilt 2
pilt 3