Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Uurimustöö
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:13
Tere! Mina olen Türi Majandusgümnaasiumi 11 klassi õpilane Helina Hansar. Ma teen uurimustööd Eesti tõugu hobuste (Eesti hobune, Eesti raskeveohobune ja Tori hobune) haiguste kohta. Minu töö eesmärk on suurendada inimeste teadmisi Eesti hobusetõugude haiguste kohta.
Küsimustik koosneb 14 küsimusest, millest 8 on Teie hobuse/hobuste tervise kohta. Loodan, et leiate aega vastata minu küsimustele. Vastata on aega kuni 7. veebruarini 2010. Küsimustiku leiate aadressilt: http://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en_GB&formkey=dGRUdWdwQTFzTzhJZEFkZUdJSTZYcFE6MA

Aitäh!
Viimati muutis postitust Martin 06.Jaanuar 2010
05.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:5
Sinu küsitluse vorm ei tule lahti!!!

06.Jaanuar 2010
Meeskond
Avatar
Postitusi:53
Link oli vale, parandasin selle ära. Nüüd avaneb ilusti.
Jaga siis tulemusi ka meiega Naeratab
06.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:13
Tulemustega läheb veel aega. Kellel huvi võib uurida peale 5. aprilli. Eks töö on ennem valmis, aga 5. aprill on esitamise kuupäev ja siis on kõik lõplik.
Loodan, et kõik kes vähegi viitsivad vastavad küsimustele. Mida rohkem vastuseid saan, seda parem, sest siis on tõenäosus suurem, et saab sealt ka midagi järeldada.
Kui kedagi huvitab, siis praegu on kogunenud 29 vastajat.
06.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:13
Tuletan kõigile meele, et kuni selle pühapäevani on veel võimalik küsitlusele vastata. Suur tänu kõigile, kes on viitsinud juba vastata!
03.Veebruar 2010
Avatar
Postitusi:41
Kas sa www.hobune.pri.ee/foorum 'isse panid selle lingi üles? Seal on palju täiskasvanud hobusepidajaid, kes saaksid sinu küsitlusele vastata, sest neil on hobuseid. (Näiteks minul ei ole, ei saanudki küsitlust täita).
05.Veebruar 2010