Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum otsin hobuse Bella päritolu kohta andmeid
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:3
Hobune sai ostetud 2003 a nendest kurikuulsatest kuurilobudikest Paldiski mnt. Samal ajal oli veel müügis üks küürakas hannoveri mära ,nägin ka halli hobust ja kahte poni. Bella nimelise hobuse kohta öeldi et on torikas ja saadud kellegi talumehe käest ,niipalju veel et ühel tagumisel jalal oli trauma ja ostuhetkel tal vanust 6 aastat.Ulakas
22.Veebruar 2010
Avatar
Postitusi:7
Tere, Bella on jah ostetud meie juurest kuuridest, kas tohib kusida, kes see kyyrakas hannoveri mara oli siis. Kas sul Bella kohta moni pilt ka kuskil on, vaga sooviks naha , milline ta nuud siis on.

Mul ei ole hetkel tapitahti, selleparats kirjutan nii.


Parimat,
G2ly
25.Märts 2010
Avatar
Postitusi:3
On küll pilte ,katsun täna üles panna fotoalbumisse.Ta on praegu pisikese varsa emme.Seda hannoveri mära ma kül nägin seal kuuris,kuid ega ma rohkem tea ,öeldi ainult et miks keegi teda osta ei taha.
17.Juuli 2010
Avatar
Postitusi:7
Ütled äkki oma fotoalbumi kasutaja ka ? Naeratab

Sel ajal ei olnud kindlasti ühtegi hannoveri mära seal. Oskad sa selle looma välimust/värvi kirjeldada, ehk taipan ära, kellest jutt käib ?
28.Juuli 2010
Avatar
Postitusi:3
Paar pilti on Fotoalbumis ,pane otsingusse Hella(Bella).Selle teise hobuse kohta ei oska nagu midagi öelda rohkem.Nägin teda vaid kuuri ukse vahelt.Oli suurt kasvu,ca170 turi,aga seljal suur küür.Aasta oli siis2003 ja märts.
29.Juuli 2010
Avatar
Postitusi:7
Käisime teie juures pixlit vaatamas ja alles nüüd jõudis kohale, et samad inimesedNaerab Aga naljakas on see, et mina Bellat ära ei tundnud:S, kas tõesti hobus iis nii muutunud aga kui te ütlete et sealt ostsite siis jah peab see sama olema, mul heameel, et ta hea elupeal Naeratab Pakun et see hobu keda nögite oli Aksi, igavesti lahe hobune, kes aga leidis oma otsa.
31.Juuli 2010
Avatar
Postitusi:7
Miks te muidu ta nime Hellaks muutsite?
31.Juuli 2010