Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Niisama küsin :)
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Ma teen praegu endale kodulehte hobustest.Tahaksin küsida millest te tahaksite sealt teada saada.Olemas on juba leht,kus aitan lahendada kõiksuguseid probleeme("probleemid ja käitumisvead") seoses hobustega,lehekülg ("3 Eesti kohalikku tõugu")kus kirjutan meie maa hobuste kohta ja üks leht kus kirjutan hobuste haigustest ja nende ennetamisest ja ravimisest("hobuste haigused").<-----öelge mis haigustest ma võiksin kirjutada.

Tahtsin lihtsalt küsida,et mis teemad,rubriigid,uudised,faktid ja igasugustest asjadest meeldiks sealt lehelt teada saada?

Tnx,kõigile kes midagi pakuvad.Ilustat sauve ja koolivaheaega! Naerab
16.Juuni 2010
Hmmm Naerab tore et sa siukse lehe teed . Kirjuta kindlasti enda kohta, kogemustest ja nii .. see oleks huvitav ! + kirjuta kõige tavalisematest haigustest nagu tiirud jne ja tunnused Naerab
30.Juuni 2010
Kui sa teed kodulehe hobustest, siis ma soovitan sul kirjutada ainult sellest, millest sa tead.

Internett on täis informatsiooni haiguste kohta, seega enne kui sa kirjutad 110ndat artiklit tiirudest, mõtle, kas seda on ikka vaja. Kui sa siiski otsustad lisada jutte haigustest, siis oleks hea, kui sa lisaks mingi uue nüansi. Nt kirjuta oma kogemustest, jaga pilte jne. NB!Kui sa kasutad kirjutamisel allikaid, siis tuleb neid kindlasti mainida. Vastasel korral võid saada süüdistuse autoriõiguste rikkumises *lihtsalt soovitus*

Mulle meeldiks kõige enam lugeda ratsaspordist- võistlustest, hobustest, ratsanikest, treenimisest, võistlemisest, erinevatest sporialadest jnejne. Aga selle jaoks olen ma leidnud juba teised neti leheküljed.

PS! Sa võiksid lisada siia teemasse oma koduka lingi. Saaks seda vaadata ja ühtlasi teeksid Sa sellega kodukale reklaamiPilgutab silma
07.Juuli 2010