Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum kuidas tekkitada sidet hobusega???
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
tahtsin küsida kuidas tekkitada sidet hobusega kes käibb 5 päeva nädalas 2 -3 korda päevas trennis?
ma tahan temaga sidet nii ,et kui ma lähen talli ta on õnnelik kui ma tulen ,ja karjamaal tuleks ta mulle vastu vms. ta on mulle väga kallis ja soovin temaga olla ühenduses. Palun aidake mind???Naeratab
Viimati muutis postitust HoRsEz 14.August 2011
14.August 2011
HoRsEz kirjutas 14 August 2011 23:20
tahtsin küsida kuidas tekkitada sidet hobusega kes käibb 5 päeva nädalas 2 -3 korda päevas trennis?
ma tahan temaga sidet nii ,et kui ma lähen talli ta on õnnelik kui ma tulen ,ja karjamaal tuleks ta mulle vastu vms. ta on mulle väga kallis ja soovin temaga olla ühenduses. Palun aidake mind???Naeratab

Tere! Mulle ka meeldivad hobused väga! Ma jumaldan neid! Kas te olete temaga koos ratsutanud kui jah siis on OK! Olege temaga koos,paar tundi. Kui te saade seda teha loomulikult. Naeratab Ja siis vt. mida ta teeb eks? Naeratab Ma pean kahjuks lõpetama. Őnnetu Ma hea meelega jälle teid aitan kui vaja. Nägemist! Kõige head teile!Naeratab
22.Veebruar 2012
Kuidas tekitada hobusega sidet ? Kõige parem on teha nii, et puhastada teda ja temaga silmsidet tekitada & rääkida , sellest on palju, palju kasu ! Muidugi tuleks ka hobusega tihedamalt trenni teha, ! Naeratab
04.Jaanuar 2013
Ainult trennitegemine vast sellist lähedast suhet ei tekita.Aga jah,tegele selle hobusega võimalikult palju ja ma mõtlen just selliseid tegevusi mida ainult sadulas ei tehta.Kui sul lubatakse ja maastik on lähedal,käi temaga jalutamas.Kui temaga ratsutad,tee vahepeal ka lihtsamaid trenne,kus lähete ilma sadulatta lihtsalt metsavahele jalutama jne.Muidugi võtab hobusega sideme loomine palju vaeva ja kannatust,kuid lõpuks tasub see ära.Mina ise tegelen ühe hobusega juba üle 5 a varsti ja selle ajaga on meie vahel päris tugev side.Näiteks varem see hobune ei lasknud kellegil endale valjaid üle pea panna,aga nüüd minual laseb.Ja laseb nii nagu oleks seda alati lasknud...
02.Märts 2013