Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Sügis on vist alanud
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:85
Täna hommikul kell 06.00 ärgates märkasin suht kohe,et ilm on täitsa metsas ja vihma aina kallab.Tulid meelde need korrad kui tallist koju jõudsin ja olin peaaegu alati läbimärg.Hobustel tuleb nüüd ka muidugi raske aeg,saavad umbes kolm kuud mudas sombata,siis vaheldub see ka pehme valge lumega,mis toob talli inimestesse ja samuti hobustesse rahulikuma meeleolu.Täna (12.08.09) tuleb veel paariks tunniks talli trenne korraldama appi minna ja hobustega tegelda.Loodan siis,et tulen kuivana tagasi,kuigi lootust ei ole.

Aga muidu tahsin küsida kuidas teie suvi möödus?Olite iga päev tallis enda hobuse juures,käisite rannas,maal,tallis abis,saite uue hobuse või kuidas laaagris läks jms.

Ilusat sügist kõigile hobuseinimestele ja talliomanikeleNaeratab
12.August 2009
Avatar
Postitusi:20
Pidin hommikul tänu tuulisele ilmale ja paduvihmale akna kinni panema, ärgates oli jubedalt palav. Ma arvan (või noh, loodan), et sügisest on asi veel kaugel.

13.August 2009
Meeskond
Avatar
Postitusi:53
Pigem võib öelda, et alanud on tüüpiline Eesti suvi, paar päeva oligi üle mõistuse hea ilm Naerab

Suvi möödus minu jaoks vägagi töiselt, puhkust sain nädala jagu. Samas töö resultaadiga (mida te ka hetkel näete, hobune.ee kujul) olen väga rahul.
13.August 2009
Meeskond
Avatar
Postitusi:23
Täna veel oli päikest . Tuul muidugi puhus ka, aga mitte liiga metsikult. Ideaalne ilm ratsutamiseks. Naeratab Ehk tõesti jagub veel head ilma. Siiani on suvi möödunud peaaegu märkamatult. Head asja ei ole kunagi liiga palju ja ilus aeg läheb liiga ruttu!

Eks tulev sügiski ole omamoodi tore vaheldus. Naeratab


13.August 2009
Avatar
Postitusi:3
Ka sügis suudab vahel meeldivalt üllatada.
Peale sombuste ilmade on ka ilusaid sügisilmi kui kirjud lehed katavad maa ja õhk on parajalt mahe.
04.September 2009
Administraator
Avatar
Postitusi:45
Jah . Nüüd ongi sügis käes . Väga äge ... Sain aru ,et sügis on käes siis kui ma läksin välja paljavarukadega . Ja mul hakkas siis külm . Oli kohe arvusaadav,et on kätte jõudnud sügis Naeratab .. Aga jh sügis on isegi mõnus kuu . Mis siis,et natuke külm Pilgutab silma
18.September 2009