Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum LUUNJA KARIKAS 2010
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
No,kes siis lähevad?

Aga muidu oli mul selline küsimus,et seal tehti vist selleks päevaks eraldi bussiliin Luunjasse?.Aga kas keegi teaks kust läheb mõni buss Tallinast Luunjasse?Oleks vaja infot,tahan see aasta minna Seda võistlust vaatama.Naerab

10.Juuli 2010
ma võibolla lähen vaatama, aga bussidest pole ma küll midagi kuulnud :o igatahes ma elvas ja lähen vist niikuinii autoga Naerab
ma arvan et sa saaks kuidagi tallinnast bussiga tartusse ja sealt siis luunjasse :p otse tallinnast küll ei lähe vist Naeratab
11.Juuli 2010
Őnnetu,kahju,aga ma uurin mis sealt tuleb
24.Juuli 2010
Mina lähen, 31. vist mitte, aga 1. küll, nii paljud tuttavad võistlevad Naeratab Ei usu jaa et Tallinnast see liin läheb . Ma autoga Tartust .
28.Juuli 2010