Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Kiiga-Kaaga 2011
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Konto blokeeritud
image

24. Märtsil 2011 toimub Vigala spordikompleksi tagumisel platsil Kiiga-Kaaga 2011 uue võistlushooaja esimene etapp.
Kõigil osavõtjatel palun võtta ühendust Aivariga, kes tegeleb registreerimise ja auhindadega.
Hetkel on osavõtutasu 189€ osaleja kohta (Hinna sees on hobukiige parkimisplats, koht kuhu jätta lapsed ja külm karastusjook).

Auhinnad.
1. Koht - Ratsutamiskursuse kinkekaart Neitsi-Darja ratsutamisklubis (algõpe Aivariga) 100€ väärtuses ja mugav sadul.
2. Koht - Ratsutamiskursuse kinkekaart Neitsi-Darja ratsutamisklubis (algõpe Aivariga) 50€ väärtuses ja hobukiige sanga kinnitusrihmad.
3. Koht - Ratsutamiskursuse kinkekaart Neitsi-Darja ratsutamisklubis(algõpe Aivarita) 50€ väärtuses.

Mõned kommentaarid eelmise hooaja ülekaaluka võitja Aivari poolt.
AIVAR :
Olin kogu oma elu elanud kartuses proovida miskit uut. Olin ratsutanud hobustega, eeslitega, kaamlitega, väikeste poiste ja ka jaanalindudega. Aga kunagi ei oleks ma uskunud, et just kiikhobuselt leian ma end kui kodust. Seda on lihtne ära õppida, sellest on kerge sõltuvusse sattuda ja see on hea viis veeta kvaliteetaega oma perega. Kõigil kellel on võimalus, soovitan ühineda. Nägemiseni Kiiga-Kaaga 2011 Vigala etapil!

image

Tulge kogu perega ja elage kaasa nii oma pereliikmetele kui võõrastele!
Viimati muutis postitust LoveStallion 04.September 2010
04.September 2010
Kas osavõtu eest peab tõesti 189€ maksma või on see kirjaviga?
06.September 2010
Meeskond
Tegemist on ilmselgelt katsega olla humoorikas. Kuna tal on asi seekord isegi õnnestunud jätan teema alles.
10.September 2010