Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Head treenerid
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Meeskond
Avatar
Postitusi:23
Keda soovitate, kellega on olnud meeldiv koostöö?
20.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:4
Ega tegelikult ole igal inimesel erinev iseloom , seega sõltub inimesest ise .Kas talle sobib nõudlikum või vähe leebem treener aga samuti loeb ,kus maakonnas sa oled ja kui palju sa nõus sõitma oled ,et tall jõuada.Ei tohi unustada ka kui huvitatud sa tegelikult ratsutamises oled ja kaugele sa jõuda tahad. Eestis on palju häid treenereid pea igas vallas.
24.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:2
Hea treener on see, kes leiab treenitava nõrgad küljed ja puudused ja aitab treenitava, olgu see hobune, inimene või siis mõlemad üheskoosr arengule kaasa. Treener ei saa kellestki meistrit teha, küll saab ta potensiaalse meistri leidmisel kaasa aidata. Arenguks on vaja selgeid eesmärke ja teid nende saavutamiseks, selleks ongi treenerit vaja, et õige suund kätte saada. Kindlasti ei piisa treeneritöös vaid tehnikate tundmisest, tuleb omada ka isikuomadusi, mis edukaks treeneritööks vajalikud.
Lühidalt kokkuvõttes on hea treener see, kellega treeningu möödudes tunned endas mõnusat jõudu asjaga edasi minna. EDu eesmärkide püstitamisel!
25.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:5
mina olen väga paljutes kohtades käinud ja paljute treeneritega olnud, aga minu arust on kurtnas, kreglenis trenne andvad Margit Järv ja Kristjan Hein kõige paremad..
30.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:41
Mõni ütleb, et näe, see treener nõuab nii palju ja ütleb kogu aeg, et mul on see ja see valesti, mulle ta küll ei meeldi. Aga nii ju õpitaksegi! Kui kohe kõike oskaks, poleks treenerit vajagi.
Olen käinud umbes 10 tallis ja minu arvates on Krista Raidmets (Juurimaa tall) kõige parem treener, Ellen Vatsel (Niitvälja) on ka väga hea.
02.August 2009
Avatar
Postitusi:1
MArlen Vassil, Annike Laving. Väga toredad ja teavad mis teevad,minu meelest.
02.August 2009
Avatar
Postitusi:2
Tõnu Rähn ja Riina Pill on kõige paremad minumeelest Naeratab
04.August 2009
Avatar
Postitusi:4
Kreglenis on väga head treenerid Margit Järv ja Kristjan Hein kaa. ! Naeratab
23.August 2009
Administraator
Avatar
Postitusi:45
Minu arust on Piret Hommuk väga hea treener
Viimati muutis postitust Liisu11 05.November 2009
04.September 2009
Avatar
Postitusi:2
Margus Villako on üks parimaid Treenereid!Naeratab
28.September 2009
Avatar
Postitusi:14
Kuigi hetkel olen Annika Veerpaluga ühe trenni teinud aga tundub sõbralik olevat ei õpeta ka liigapalju Naerab
18.Oktoober 2009
Avatar
Postitusi:1
hea treener on kes oskab ratsutadaSüda


//Muudetud meeskonna poolt: Pole vaju kasutada üle 30 smaili, et oma mõtet edasi anda..
Viimati muutis postitust Martin 04.November 2009
04.November 2009