Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum ameerika kuumavereline traavel
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:11
Mida arvate ameerika kuumaverelise traavlist. Oskab keegi öelda, millise tervisega nad on, käitumise jne.
Andke enda arvamus selle tõu kohta palun.Őnnetu
12.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:23
Sa pead silmas ikka ameerika traavlit?
28.Veebruar 2010
Avatar
Postitusi:85
Ameerika traavel ongi lühendatult ameerika kuumavereline traavel.Ei oska kahjuks enda arvamust öelda nende hobuste kohta,kuna pole isa ühegagi kokku puutunud,aga eestis on ju suhteliselt palju hobuseomanike kellel on ameerika traavel olemas.Võiksid neilt küsida.Kindlalt tean,et Ameerika traavleid on kindlasti Hipodroomil,Küsi nende käest kellel on traavel,need teavad hästi milline see tõug on.
09.Märts 2010
Avatar
Postitusi:23
Ok, minu arvamus.

Käitumine oleneb sellest, kuidas teda on varem peetud ja käsitletud. Üldjuhul on traavlid kiiresti õppivad. Tervise osas ma mingeid üldistusi teha ei oska.

Traavlid on toredad ja hobused nagu hobused ikka, aga ratsutada mulle nendega ei meeldi. Nad on aretatud traavi jooksma ja käru vedama, mitte takistus-koolisõitu tegema. Metsas kõngutamiseks sobib hästi, aga sporti otsiks muud tõugu hobuseid.
10.Märts 2010