Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Ratsutamiskohad Elva lähedal?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Tere! Ma tahaks teada häid kohti kus käia ratsutamas Elva lähedal. Äkki keegi oskaks soovitada ja kogemusi jagada? Hetkel kusagil trennis ei käi, külmade ilmade tõttu, kuid olen kuskil pool aastat korralikult käinud. Mulle väga see koht meeldib kus olen käinud ja käin ka edaspidi aga tahaks proovida kuskil mujal ka. Hinnad veidi kõrged ja kuna olen mitmeid kordi kukkunud, on hirm ka sees. Hobused minu arust veidi noored ka. Ühesõnaga olen täitsa algaja. Olen kuulnud Meeri tallist, kuid sinna vist enne suve minna ei saa kuna maneeš puudub. Ja tean veel ka et on olemas Karl-Eeriku ratsatalu Pangodis.

1) Meeri tallid
2) Karl-Eeriku ratsatalu

Minuteada asuvad kõige lähemal. Väga hea oleks kui keegi oskaks rääkida kuidas seal olud on
Viimati muutis postitust koerake15 09.Aprill 2012
03.Veebruar 2012