Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Praktika ratsatalus
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:2
Tere!

Olen Eesti Maaülikooli 2. kursuse tudeng ning mul oleks vaja kevadeks (6 nädalaks) praktikakohta. Kuna olen huvitatud hobustest võiks see olla hobustega tegelevas ettevõttes. Kui keegi teab mõnda sellist vahvat kohta soovitada, oleks ülimalt tore.

Ette tänades,
Elisa.
26.Oktoober 2009
Meeskond
Avatar
Postitusi:23
Mina soovitaksin internetist natuke otsida, enda jaoks meeldivad variandid välja kirjutada ning siis helistades õnne proovida. Naeratab

Muidugi tasuks täpsemalt läbi mõelda, et mida Sa praktika käigus õppida tahad. Kas see võiks olla näiteks tallitöö või hoopis vaid treeneri töö jälgimine. Ehk aitaks ka see, kui siia täpsemalt oma ootused, lootused ja ka eelnevad kogemused kirja paneksid.
07.November 2009
Avatar
Postitusi:1
Mis eriala õpid?

Kivisaare Ratsatalu võtab iga aasta praktikante, aga : Põhitöö on juuni - august, kevadel on ainult nädalavahetustel tööd.
Praktika seisneb klientidega tegelemises, hobuste valmis panekus sõiduks, matkades giiditeksti rääkimises, lastega tegelemises, koristamises.

Ratsutada saab ja kohapeal elada, aga tööd on alati ja mitte alati ainult meelepärast tööd. Kui see sind ei heiduta, võta ühendust talu perenaisega, kontaktid saab koduleheküljelt.
Hobused on toredad ja ratsatalu lapsed ka. Naeratab
15.November 2009
Avatar
Postitusi:3
Elisa, selle praktika all on eelkõige mõeldud loomaKASVATUSpraktikat. Ma ei tea kui palju kusagil turismitalus sõnniku viskamine ja turistide teenindamine selle teemaga haakub..
Soovitan sul see lehekülg hoolikalt läbi lugeda: http://vl.emu.ee/365532

Seda juhul kui sa oled vet tudeng, mida sa vist ei ole.
Viimati muutis postitust Bertha 27.November 2009
27.November 2009
Avatar
Postitusi:2
Elisa kirjutas 26 Oktoober 2009 19:37
Tere!

Olen Eesti Maaülikooli 2. kursuse tudeng ning mul oleks vaja kevadeks (6 nädalaks) praktikakohta. Kuna olen huvitatud hobustest võiks see olla hobustega tegelevas ettevõttes. Kui keegi teab mõnda sellist vahvat kohta soovitada, oleks ülimalt tore.

Ette tänades,
Elisa.


20.Detsember 2009
Avatar
Postitusi:2
Minu soovitus oleks kuhugile suuremasse hobusekasvatusse minna. Kus toimub nii tõuaretuslik, kui veterinaarne töö (näit. Heimtali seal ju hea vet. arst jne.). Viljandi lähedal tegutseb ju Nuiamäe tall võimalusi on palju. Uurida ja koha peal käia ning suhelda inimestega, kes oskavad sulle nõu anda.
Eelnevalt tee selgeks mida tahad õppida praktikas ja mida saaksid teooriast praktikasse panna.
Edu ja leidlikust soovides.
20.Detsember 2009
Avatar
Postitusi:2
Aitäh kõigile, kes aidata püüavad. Probleem ongi selles, et EMÜ on väga orienteeriutd oma õppekavas lehmadele ja sigadele. Kevadel tuleb õnneks ka hobusekasvatus (seda küll vaid 1 kursus). Ning kuna koolist erilisi teadmisi hobusekasvatusalal ei saa, siis on raske saada praktikakohta suures ettevõttes. Lihtsalt põhimõtteliselt teadmiste puudumise tõttu.
Eks ma kindlasti uurin ja puurin, suhtlen inimestega.
To Bertha: eks see nii kipub olema, peab ikka õppima seda, mis kooli poolt ette pandud. Seega - EMÜ arvates peab loomakasvataja ilmtingimata oskama lüpsta, sest muid loomi ju maailmas pole, kui ainult lehmad (vajadusel ka sead). Kuigi mulle isiklikult meeldiks pigem sõnnikut visata ja turiste teenindada...kui minna hiiglaslikku lüpsifarmi.
Sest olgem ausad, kui on hobune hinges, siis sealt sa seda välja enam ei saa.

Aitäh veelkord kõigile, ning hoiame pöialt ja loodame parimat.

12.Jaanuar 2010