Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum kui vanalt laps ratsutama ja ratsutamiskohta Kose vallas?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Minu laps on puutunud paaril suvel kokku hobustega ja väheke seljaski istunud neil. Sellest näoilmest ja sealt paistvast põnevusest ja rahulolust järeldan, et tal oleks suur huvi hobustega tegelemise vastu. Kuna oleme Kose vallas uued ja ei tea kõiki kohti ja võimalusi, siis küsiks targematelt, et kas ja kus on võimalik Kose lähedal lapsel hobustega tegeleda ja ratsutada. Ahjaa, hetkel on tüdruk 8-aastane. Mis vanuses on õige aeg alustada? Kas nii noorel on veel vara? Hobune tema kõrval ju üüratu suurusega Naerab Tänud.
09.Oktoober 2011
Ma arvan et 8-aastaselt on päris normaalne trennis juba käima hakata,kui huvi on.Kosel ma täpselt ei tea kus talle võib olla aga seda peaks internetist uurima.Edu!
25.Oktoober 2011
Seoses väikeste lastega tahaksin teada ka, et mis tõugu oleks sõbralik hobune. Just lapsele ma mõtlen?
18.November 2012
Hobuse tõug väga määrav selles osas just pole,sest ga hobune on erinev iseloomult,osad on rahulikumad ja teised jällegi erksamad-isegi kui tegu on võibolla sama tõu esindajatega.
Algõppeks kasutatakse tavaliselt väiksemaid hobuseid või ponisid,hästi ihti kasutatakse laste õpetamisel shetlandi ponisid ja eesti hobuseid,sest nemad on rahulikuma iseloomuga ja kergemini käsitletavad.Igal juhul peab hobune ,kellega algajad ja lapsed sõidavad olema rahulik ja turvaline ning korralikult väljaõpetatud(kasutatakse natuke vanemaid hobuseid).Hobune peab olema rahuik ja kannatlik,sest ratsutamist peab õppima ja hobune ei tohi negatiivselt reageerida(tagant üles lüüa,ehmatada jne...),kui ratsanik teda võibolla nii kindlalt veel juhtida ei oska

14.Detsember 2012