Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Eha talu suvine koolivaheaja ratsalaager lastele!
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:4
RATSALAAGER

Tamula tallid koostöös Eha taluga korraldavad suvel laste ratsutamise laagreid. Laager on sobiv kõigile lastele alates 9. eluaastast. Eelnev ratsutamise kogemus ei ole vajalik. Korraga võtame laagrisse kuni 12 last.

Laager kestab 5 päeva. Saabutakse pühapäeva õhtul kell 19.00-20.00 ja reede õhtul kell 16.00 ootame kõigi laste vanemaid laagri lõpetamisele. Ratsatunnid toimuvad üks kuni kaks korda päevas sõltuvalt päevakavast ning ilmastikust. Lapsed ööbivad Eha Talu puhkemajas. Toitlustamine toimub neli korda päevas: hommikusöök, lõunasöök, õhtuoode, õhtusöök. Lastega tegeleb laagri jooksul Eha Talu ja Tamula Tallide kollektiiv.

Laagri jooksul käime kindlasti kõigi lastega ka maastikul sõitmas. Peale selle korraldame erinevaid mänge, teeme heinapalli rallit, käime saunas ja grillime, ujume ja mängime võrkpalli, peame piknikku ja vaatame erinevaid filme ning teeme muudki palju huvitavat. Et meie laagris juba osalenud lastel ei oleks igav, on iga aasta midagi uut ja huvitavat oodata. Laagri lõpus toimub väike etteaste hobustega.

Mida tuleks kaasa võtta?

* sportlikud ja mugavad riided
* botased, plätud
* vihmaste ilmade tarbeks kummikud, keep ja kilest või kummist vihmajope
* soojemad riided jahedamateks õhtuteks ja õhemad riided kuumadeks päevadeks
* vahetus riided (sokid, särgid jmt.)
* ujumis riided
* rätik
* pesemisvahendid
* ratsutamiseks venivast materjalist pikad püksid
* õhukesed kindad ratsutamiseks
* ratsakiiver (kui ei ole, siis saab meilt)

Peale selle võivad lapsed kaasa võtta maiustusi hobustele (suhkrut, leiba, porgandit), DVD filme, päevituskreemi jms. Kaasa võib võtta ka pisut taskuraha, et vahest Rõuge keskusest, mis asub 1 km kaugusel, endale midagi meelepärast osta.

Lastel on soovitatav omada õnnetusjuhtumi kindlustust.

2011a laagrite toimumisajad:
1) 05.juuni - 10.juuni
2) 12.juuni - 17.juuni
3) 10.juuli - 15.juuli
4) 17.juuli - 22.juuli
5) 07.august - 12.august
6) 14.august - 19.august

Laagri hind 160 €.
Soodustused:
varem meie laagris osalenutele -10%
kes võtab kaasa 2 sõpra, sellele -30%

Laagrisse registreerimiseks täidke palun registreerimis vorm, mille leiate siit: http://www.tamulatallid.ee/Laager ning saatke see aadressile marian.kikas@gmail.com
06.Märts 2011