Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Vajad ratsanikku?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Olen 15-aastane tüdruk ja otsin suveks ratsutamisvõimalust. Sooviks kindlat hobust kellega suveperioodil treenida. Ratsutamisega olen tegelenud juba neli aastat ja oleks aeg end arendada hüppamise osas. Treener oleks vajalik. Rentida hobust ei ole võimalik, pigem sõidaksin ühe hobusega suvel ja aitaks natuke tallitöödega. Koht peaks asuma Harjumaal, kuhu oleks võimalik tulla rongiga. Tore kui oleks ka manee˛. Naeratab
Kõik pakkumised oodatud e-maile: nelereimets1@hotmail.com
06.Juuni 2011
Vaata õige veebilehte tule ratsutama seal on igas kohas kirjas kus maakonnas saaks ratsutad tean et suvi on küll läbi aga ehk järgmiseks suveks leiad kohta sealt.
Olen ise 11 aastane tüdruk ja ma olen aasta aega ratsutamas käind . minult võid alati küsida ratsutamis kohti.
mina ise käin valga ratsatallis.
24.August 2014