Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Tallitööline
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Tere!
Kus oleks võimalik teenida endale suveks taskuraha natuke? Võin teha kergemaid tallitöid: puhastada bokse, varustust, tuua ja viia hobuseid ja teha teisi asju. Olen juba ratsutamisega tegelenud pea 4 aastat(olen 13), olen käinud võistlustel, laagrites ja teistes kohtades ka ratsutamas. Võin ka vastutasuks saada tasuta ratsutada, kui rohkem on soovi taskuraha. Summa ei pea olema suur, võib olla ka väike, kui mitte väga vähe. Hobustega harjun kiiresti ja olen sõitnud koolisõitu kui ka takistussõitu. Oskan hobuste eest hoolitseda ja nendega ümberkäia. Asun ise Ida-Virumaal, kuid koht ei ole tähtis, kus te asute (mitte just saartel).

Kui on anda tööd, siis kirjutage postkasti! Naeratab
Marleen
17.Juuni 2012
Isiklikult soovitan sul käia kohapeal küsimas tallides,mis on su kodu lähedal ja ausalt öeldest avaliselt tallitüdrukud/-poisid väga raha ei saagi.Makstakse neile,kellelt eeldatakse,et nad iga hommik platsis on,hobused söödetud,boksid puhastatud,hobused kopeldatud jne.Enamus talitustöid aetakse juba hommikul ära niiet kooli kõrvalt võib see raske olla,aga jah soovitan sul mõnda talli minna ja isiklikult mõne treeneri või omanikuga rääkida sellest.Edu!
15.November 2012
tahaksin talli leida Võrumaal kus saaks tööd teha oskab keegi õelda kus . ma ise ole 11 aastane tüdruk ja mulle meeldib hobustegategelda ja muidugi ratsutada
NaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaeratabNaerab
Viimati muutis postitust Aire Siivask 24.August 2014
24.August 2014