Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Kõige levinumad vead
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Meeskond
Avatar
Postitusi:23
Mida tehakse valesti ja miks?
24.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:16
Tahetakse ühe hetkega kõike saada.
25.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:2
Vead tulevad sellest, et inimene läheb tegema oma teadmiste taustalt, olgu need siis millised tahes. Selge on see, et kaua asja juures olnud teavad rohkem ja oskavad rohkem, kuid ka nemad eksivad. Hobuse puhul tuleb kõigepealt võtta aeg arusaamiseks, kellega on tegemist ja siis alles oma oskusi ja tehnikaid rakendama hakata. Igal loomal on oma käitumistavad ja iseloomugi ehk natuke ja kui me sellest ei hooli ja kohe "voolima läheme" siis ei tarvitse head tulla. Igaühele oma!!
25.Juuli 2009
Avatar
Postitusi:85
Paljud noored ratsanikud sõidavad valesti,kuna treenerid ei suuda neile selgeks teha sääre tähtsust.Siin nad lihtsalt togivad hobust kandadega ja imestavad et mida nad valesti tegid?ja kui tõesti hobune edasi ei lähe saavad nad ka stekki selle eest et ei allu valedele käsklustele,mis neile antud.
01.August 2009
Avatar
Postitusi:11
eks algajatel on neid vigu seal hobuseseljas istudes küll ja küll,,põhilised ongi-liiga pikad ja lõdvad ratsmed,,kannad ülespoole ja jalg ripub lihtsalt lõdvalt. Olen märganud,,et nad ajavad veel ennast sadula tagakaarele ja istuvad seal sadulas nagu jahukotid Naerab

miks ikka sellepärast,,et nad ei oska veel,,aga eks õppimine teeb meistriks Pilgutab silma
12.August 2009
Avatar
Postitusi:20
Ma tean, et paljud on hobustel valjaste küljes liiga kinni. Endalgi see sama viga küljes, sest pole korralikku õpetust selle kohta saanud, ja kuna ei osanud kuskile mujale seda küsimust panna ja päris uut teemat ei ole ka vaja selleks (vist?) teha, siis tekkis mõte, et jagage õpetussõnu kuidas sellest lahti saada või alternatiive või mida iganes. Muidu võiks siia teemasse vigade juurde ka õpetusi jagada, siis oleks ilmselt paljudel kergem ning saaksid katsetada või avastaksid isegi, et neil mõni viga külge jäänud vms.

13.August 2009
Avatar
Postitusi:10
-
Viimati muutis postitust llauraaa 16.Juuli 2010
13.August 2009
Avatar
Postitusi:23
llauraa, ära õpeta teisi, kui sul endal on veel nii palju õppida! Hobuse juhtimine ei käi ainult säärte ja ratsmetega, mida kahjuks sinu nõuannetest võib välja lugeda. Oma osa (ja sugugi mitte väike) on ka tasakaalul, keha raskusel ja ristluul. Hobust ei saa juhtida teda ratsmetest tõmmates (esimesed kolm soovitust on just selles stiilis), ratse peaks olema teisejärguline märguanne. Kanda ei ole vaja all hoida, on vaja oma raskusega toetuda jalustele ja voila- kand ongi all. Selga ei tohiks ka väga sirgena hoida, sest see võib põhjustada väga jäika istakut, mis kahjustab ratsaniku selga ja segab hobust.

Aga minu meelest ütles antsuke päris ilusti ära, mis vigu tehakseNaeratab
13.August 2009
Avatar
Postitusi:4
Hoodie, kas sul on oma hobune? Kui on, siis proovi nii, et hoiad ratsmeid ylil6dvalt ja lihtsalt proovid s22rega hobust p66rata, volte teha, edasi s6ita ja seisma j22da.
Mul endal on k6ik v2ga h2sti, p2rast 6, 5 aastat s6itmist, kuid s22r vajub liiga ette, see on t6siselt n6me komme.
17.August 2009
Avatar
Postitusi:14
ehk sobib . et erinevates talllides õpetatakse erinevat ja siis mõni tall arvab et nii on õige mõni aga arvab et nii on vale .
22.Detsember 2009
Avatar
Postitusi:5
Viimase kommetaariga absoluutselt nõus. Kõik treenerid õpetavad mingilgi moel omamoodi ja erinevalt, ka erineva tasemega.
24.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:2
kõige tähtsam on tunnetada hobust! Kui sa istud sadulasse, tee paar ringi temaga ja tunneta oma istmikuga tema liikumist. Kui tunnetus selge käi temaga yhes rytmis ja siis pole probleemi, ei tema pööramisel ega voldi tegemisel jms. harjutustel. Olen ratsutanud juba 20 aastat ja oskan hobusega ruttu kohaneda ja tean, et hea tunnetusega ratsanik suudab ainult istmikuga hobust juhtida, galopile " lykata", peatada jneNaerab
24.Jaanuar 2010