Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Probleem - sabakont valus 0.o
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Tere.
Olen praeguseks käinud ratsutamas viies tunnis (1 tund kestab 30 min). Traavi hakkasime proovima juba teses tunnis (tunnid on 2x nädalas). Juba alguses jäi sabakont veidi valusaks Sőnatu aga nüüd on ikka hullem. Istuda ja püsti tõusta on ikka üsna valus. Ma ei tea sellest asjast veel midagi, et kui kellegil on mulle nõu anda ,siis palun Naeratab
Kui see aitab siis - tunnid toimuvad reedel ja esmaspäeval.
Süda Mulle väga meeldib ratsutamine ja hobused, ning veel toredam oleks kui ma saaks seda ka täiest jõust nautida Ulakas
oleks hea kui keegi saaks soovitada ka mõnda lehekülge kus saaks tutvuda ratsutamisest tulenevate probleemidega.
10.Mai 2011
See on täiesti normaalne kui sul esimestel kordadel selg või jalad või midagi valutama hakkab.See läheb üle,inimese keha pole lihtsalt sellise liikumise,istaku ja tegevusega hobuse sealjas harjunud.Peaaegu kõigil ratsutajatel on algusekordadel mingeid valusid,isegi mul oliNaerabAga sa võid muidugi oma treeneriga ka sellest rääkida.
22.Juuni 2011