Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Kui hobune hammustab?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:9
Tere! Naeratab Mul on selline mure, et mul on kolme aastane hobune, kellele hirmsasti meeldib inimeste kallal tüli norida ning hammustada. Ta ei võta küll tavaliselt vihaga aga siiski on see hobuse ning iga teise looma puhul väga halb komme ning nüüd paluksin abi tarkadelt, kes on taolises olukorras olnud ning sellest jagu saanud või teavad, mis aidata võib Naeratab olen ise täitsa hädas sellega.. trenni ajal ta nii ei käitu, kuid kui lähen karjamaale niisama temaga aega veetma, siis pean teda pidevalt jälgima, et kuskil kõrvast v. mujalt kinni ei võta Naerab.
Naeratab
02.Juuni 2010
Avatar
Postitusi:41
Mul puuduvad küll kogemused, aga Tuire Kaimio raamatust"Koos hobusega" võib abi olla. Seal pole minu teada küll otseselt hammustamise probleemi käsitletud, aga on juttu, kuidas hobust halbadest harjumustest, tegevustest jms võõrutada.
06.Juuni 2010
Avatar
Postitusi:9
Tänan, üritan selle raamatu hankida Naeratab
07.Juuni 2010
Avatar
Postitusi:5
3.a hobuse puhul võib olla ka see,et tavaliselt noortel hobustel "hambad veel sügelevad" . Meil on tallis üks 5 a hobune, kes paar aastat tagasi ka nii tegi aga nüüd on see üle läinud. Aga kui see komme juba kauemaks jääb , siis jah tasub otsida raamatus "Koos hobusega"
07.Juuni 2010
Avatar
Postitusi:9
ma ise mõtlesin sama, et hambad sügelevad, kuna varemgi on olnud noori hobuseid, aga ma arvasin, et ehk see läheb rutem üle. Ulakas
08.Juuni 2010