Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Kas betoon põrandaga laut sobib hobusele?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:11
Kas betoon põrandaga laut sobib hobusele? Plaanis võtta koju hobune. Laut on väga korralik, soe, avar ja ruumirikas.
Ainuke asi, mis mind vaevab, kas betoon põrand hobusele halvasti ei mõju. Endale ei tule kahjuks meelde, või siis ei tea kas saab hobust nii pidada. Laudas elasid varem lehmad, kuid nüüd on laut tühi ja tahaks hobust sinna saada. Oskab keegi nõu anda.
18.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:41
Kui vana sa oled? Sinu postitusi lugedes tekib tunne, nagu oleksid teismeline, kellele tuli üleöö mõte hobune võtta. Üleüldse, selliste asjade küsimiseks pole foorumid (eriti need, kus kuigi palju ei käida) väga sobilikud kohad. Ükski täiskasvanu ei küsiks sellist asja siit või mõnest muust vähekäidavast hobufoorumist, vaid näiteks vetarsti käest või hobune.pri.ee-st, kus mõned oskavad ka tarka nõu anda.
20.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:16
Mulle tundub, et ok.. olen varemgi näinud. Aga allapanu on just oluline. Seda uuri jah täpsemalt !! Naeratab)


20.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:85
ma arvan,et betoonist põrand polegi nii hull aga matid võiks alla ikka panna,igaks juhuks.Ja kindlasti peaksid sa seda asja arutama vetarsti või mõne teise seda ala õppinud inimesega.Ja enna hobuse võtmist tuleb välja mõelda ka plaan mida edasi teha,ega see pole nii,et võtad hobuse,sõidad temaga ja aanad süüa.
21.Jaanuar 2010
Avatar
Postitusi:11
ei ole vaja kohe nii kurjaks saada. ning kui vanusest juttu tuli siis olen 21. varem olnud hobused, kuid testsuguse laudaga. seal ei olnud betoon põrand ning seda probleemi polnud. just seda mattide asja tahtsingi teada, ei ole ma hobuse pidamise juures nii kogenematu ühti kui arvate. eks on asju muidugi mida õpib iga päev ja iga loom on erinev, kuid selles olen kindel, et pole täielik blond. kui ma asja ei jagaks siis ei hakkaks looma üldse muretsema Naerab
mõte pole üleöö tulnud, kui teada tahad. ning mille ja kelle jaoks see foorum siis tehtud on kui mitte hobuse inimestele?
ning minu arust peaks ikka muretsema inimeste pärast, kes võtavad hobuse, kuid ei mõtle sellele kuidas neid pidada ja nii edasi. mitte nende pärast, kes ikka mõtlevad asja pikalt ja põhjalikult läbi, ning mõtlevad ikka hobuse heaolule. ning kui peaks olema asjaolu et mingi tegur ei sobi hobusele, jääb loom võtmata.
minge ja nurisege nende inimeste kallal, kes asja ei jaga ning hobuseid halvasti kohtlevad!!!!
teema panen nüüd lukku.
Viimati muutis postitust kerstin2121 26.Jaanuar 2010
26.Jaanuar 2010