Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum hobune väljas
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:2
Olen murelik naaber naabrite kahele hobusele. Ise ei tea hobustest suurt midagi...äsja maale kolinud ja nii kurb on vaadata ,et tänaste pea nullilähedaste ilmadega ja kui sekka tuleb nii vihma kui ka lumelörtsi siis kas ikka peab hobune 24/7 väljas konutama ?
19.Oktoober 2009
Avatar
Postitusi:85
Ära mine enneaegu paanikasse,küsi naabrilt hobuste kohta.Mõned inimesed peavadki oma hobuseid vabapidamisel,ehk hobused elavad aastaläbi õues.Muidugi talvel võiks ju ikka neile tekki peale panna.Ka meie tallis on eestlased ja setlandi terve talve õues,ja täiesti elus terved.Uuri naabrite käest et mis seal siis toimub,älli on ikka mõni varjualune?
19.Oktoober 2009
Avatar
Postitusi:10
metsikud hobused elavad ka aastaringselt väljas. ei juhtu nendega midagi . Naeratab)
aga mingisugune varjualune võiks ikka olla. mingi tallilaadne asi, majake, väke '' mets '' vms . Naeratab
20.Oktoober 2009
Avatar
Postitusi:2
llauraaa kirjutas 20 Oktoober 2009 21:29
metsikud hobused elavad ka aastaringselt väljas. ei juhtu nendega midagi . Naeratab)
aga mingisugune varjualune võiks ikka olla. mingi tallilaadne asi, majake, väke '' mets '' vms . NaeratabTänud mõlemale vastajale...naine suur muretseja igasugu pudulojuste osas...tal elaksid nad kõik võimalusel toas Naeratab)

24.Oktoober 2009