Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Hull lugu:(
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:2
Mul on 9aastane Ruun araablase ristand.Nüüd sügisel on ta täiesti ära keeranudŐnnetuMures Őnnetuta pole kunagi küünalt lapi teinud ega midagi ma ei tea millest see võib tingitud olla sest varem ta seda ei teinud hobune on minu juures juba 4kuud olnud mulle ta isiklikult pole küünalt teinud ega üritanud ka pole...Aga niikui võõras inimene selga läheb nii kohe tahab tast lahti saada...kuid kui mina lähen on kõik okei teeme galoppi traavi volte ja kõike ilusti...ma ei tea millest see tingitud võib olla kuna ma ise saan nädala vahetustel seal hobusega koos ollla siis tegelikutlpeakss hobune ka mulle nii tegema aga ta ei teeeŐnnetuseal kus mu hobune on seal on 2inimest ja 2 hobust ka tegelikult hobune peaks seda hoidma kes teda toidab ha hooldab...ma ei oska midagi teha andke nõu kui ta peaks mulle ka ülesse viskama kuidasma peaks teda karistamaŐnnetuPunastab
28.September 2009
Avatar
Postitusi:20
Kui hobune küünlasse tõuseb, on tal kindlasti ka põhjus olemas. Selle jutu järgi võiks ainult arvata, et ta on ilmselt ainult ühe kindla sõitjaga harjunud.
29.September 2009
Avatar
Postitusi:23
Uhh, ma ei taha olla kolekuripaha, aga, Rainis, kas sa võiksid kasutada kirjavahemärke ja pisut paremat lauseehitust? See teeks sinu jutu lugemise tunduvalt kergemaks.

Mis küünaldamisesse puutub, siis nagu ma aru sain, teeb see hobune küünalt ainult teiste sõitjatega, mitte sinuga. Sellisel juhul tundub mulle, et viga on pigem ratsutajas ja hobust sellepärast karistada ei tohi.
29.September 2009
Avatar
Postitusi:14
Ma arvan et hobune ei taha et keegi teine temaga ratsutaks võta seda niimodi et hobune usaldab sind (ma pole asjatundja )
18.Oktoober 2009
Administraator
Avatar
Postitusi:45
Ma arvan ka,et hobune on harjunud ühe ja ainsa ratsanikuga . Äkki ta on sinu juures nii vähe olnud . Peaksid teda järsku natuke nööri otsas galoppi ja traavi laskma teha ? .
06.November 2009
Avatar
Postitusi:3
Hobune ei tohiks vahet teha, kas sõidab omanik või võõras. Hobune niisama naljalt küünlasse ei tõuse, selleks peab olema mõjuv põhjus. Kui sinuga hobune nii ei tee siis võib oletada, et teed kõik õigesti. Küünlasse võib hobune tõusta vastuseks valule.nt liiga tugev käsi ja pidev suust jõuga kakkumine. Vale istak ratsanikul.... Ja kuna sinu hobune on araablase ristand siis eeldan et tegemist on tundliku loomaga, kes tahab õrna kohtlemist. Seega kui hobune käitub sinuga ilusti siis sinu asemel ma ei muretseks ja küsiksin hoopis kuidas need võõrad, kelle all sinu hobune pukki ajab, sõidavad?
Parimatega
21.November 2009
Avatar
Postitusi:8
vabanda alegra aga hobune teebvägagi vahet kas sõidab ta omanik või võõras. ta on harjunud omanik sõidustiiliga ja on ka võimalik et ta ei saa aru lõpuks mida talt nõutkse kui üks teeb ühte moodi ja teine teist moodi.ta satub ju segadusse:|Naerab ma ei ole küll asjatundja aga nii palju ma ikka teanNaerabkuigi ka sinu jutt on õige ja võimalikNaerab
28.Juuli 2010
Avatar
Postitusi:41
Hobune saab isegi sellest aru, kui sa teda sõidu ajal vaatad (mitte ei vaata otse ette) ja kui sul stekk käes on, rääkimata siis inimestest. hobune saab küllalt ruttu ka aru, kas tegemist on kogenud või algajama artsanikuga. Samuti teeb ta erinevatel sõitjatel vahet, rääkimata omaniku ja võõra eristamisest. Hobune õpib teatud asju, nt sinu häält, seda, kuidas selga ronid, sääresurvet, ratsmekontakti ja palju muud sinuga seostama.
Viimati muutis postitust mariete 16.August 2010
16.August 2010
Avatar
Postitusi:4
Väga keeruline mure. Mina kui asjatundja oskan õelda, et ka hobusel on suur mure. Ta võib olla allergiline võõrastele sõitjatele. Näiteks minu hobune on ilus.
15.Juuli 2012