Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum SUUR KÜSIMUS
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
kas see on tõsi , et kui hobune on üksi siis hakkab ta märatsema, ei lase enam ratsutada ka ja võib joosta ära või ei , lühidalt siis kas hobust saab ainult üksikuna kasvatada?Őnnetu
25.September 2010
ma ei tea kas see kõik tõsi on et hakkab siis märatsema jne aga päris kindlasti ei tohiks hobust üksi kasvatada Naeratab stress tuleb sest hobune on karjaloom ning on loodud karjas elama. Naeratab
28.September 2010
hobune võib üksi elada,kuid siiski oleks parem kui oleks ka teine hobune,kui aga teist hobuste endale lubada ei saa siis hobused sõbrustavad hästi ka kitsede ja lammastega.aga ma arvan et alati saab ka leida teise hobuse kaaslaseks või enda hobuse kuhugile talli viia.
08.Oktoober 2010
Ma tahtsin kah teada sest kuime kunagi mulle hobuse ostame siiis ainult 1 ma arvan Naeratab
25.Märts 2011