Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum sooviksin osta hobust sootsa hinnaga
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Tere,

tahaksin osta hobust soodsa hinnaga. Hobuse kirjeldus: hobune võiks olla mära ning sobilik algajatele, kuna olen alles nüüd tõsisemat huvi tundma hakanud, eelistan veel pruuni( kuid värv pole eriti tähtis) teiseks võiks olla hobune läbinud tervisliku ülevaatuse ja olla sõbralik. Ma ei taha seda hobust kohe vaid 3-5 aasta pärast. Lihtsalt tahaksin soodsa hinnaga hobust kinni panna.Kui veel hobusest rääkida võiks hobune olla noor, sest mida kauem seda parem.
aitäh ja kui on midagi pakkuda siis kirjutage meili adressile: koolijohanna@hotmail.com. Nägemist! Naerab
Viimati muutis postitust johanna hobu1 06.September 2012
06.September 2012
tere sooviksin osta hobust hinnaga 100 eurot
19.Oktoober 2012
Tere,

100 eurist hobust ei ole olemas!
KaujuksŐnnetu
Kuid ka mina sooviksin osta SOODSA hinnaga hobust algajale.
Mitte et ma ülse ratsutada ei oskast,vaid mul ei ole väga palju aega trennis käia nii et ALGAJALE.
Samuti sooviksin teada, Kas kellegil on soovitada mõnda head ratsutamis kohta tallinnas või selle läheal?
Hobust on vaja 4-6 aasta pärast.

Kui kellegil on midagi hobustest või ratsutamisest, siis teavitage mind: triin5011@gmail.com või triin@elior.ee Naerab
Parem oleks triin@elior.ee seda vaatan rohkem!

Hobune77
18.Märts 2013