Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Milline hobune oleks algajale lapsele kasulik?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Laps soovib minna ratsutama, kuid minul pole õrna aimugi mis tõugu hobune olema peaks. Kas keegi oskab mind aidata?

Ette tänades, E.
Viimati muutis postitust Matkalena 18.November 2012
18.November 2012
Mul on sama küsimus?! Mu laps on hobustesse väga kiindunud, kuid ma ise väga ei jaga hobustestNaeratab
18.November 2012
Saan täiesti aru. Naerab
18.November 2012
Mis kasvu peaks hobune olema 8-aastasele lapsele?

18.November 2012
Minge mõnda talli või rääkige mõne treeneriga,hobuse tõug ei mängi väga suurt rolli ja last trenni pannes valib treener oma kogemuste ja hobuste tundmise põhjal lapsele sobiva hobuse treenimiseks.
14.Detsember 2012
Mina ise soovitaks nii väiksele lapsele alustuseks poni, poni on rahulik ja väike, temaga on suhteliselt väikesel lapsel hea sõita, aga kust sellist kohta leida vot seda mina kyll öelda ei oska.
11.September 2013
Algajale lapsele oleks kasulik sõita sõbraliku ja hästi treenitud poniga (võib ka hobusega).

24.August 2014