Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Kui palju maksab hobuste rent kuus?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Tere! Ilmselt keegi enam ei käi siin, aga kuskilt mujalt küsida eriti ei oska. On olnud juba aastaid unistus hobune osta, aga et ma ei teeks seda viga, mida tavaliselt tehakse - ilma kogemusteta suure hurraaga endale hobune osta, siis tahan suvel, kui mul hobuse jaoks kõige rohkem aega on, hobust rentida, et teada saada, kuidas näeb välja päriselt see, kui sul on selline vastutus - kas saan üldse hakkama.
Tahaksingi nüüd küsida, et kui palju läheb teil kuus hobuse peale. Viiksin ta enda kodutalli, kus ta saaks olla 160€. Aga ülejäänud? Varustuse loodan tasuta kaasa saada ja suvel on nagu koplis rohtu ka, nii et kui palju siis ikkagi raha läheks? Ja kui teie enda hobust rendiksite, siis millise hinna eest? Millised kogemused teil hobuse rentimisega on? Veel seda ka, et mu hobusel oleks tallis hea elu ja ratsutaksin metsas ja põldudel, hobusele vaheldus ja huvitavam. Äkki te teate kedagi, kes tahab suveks enda hobust välja rentida, minu unistus täituks, kui saaksin kasvõi kuuks ajaks endale hobuse rentida. Praegu on asi vaid selles, kui palju see kõik täpselt maksma läheks?
Suur, suur tänu kõigile, kes viitsisid mu jutu lõpuni lugeda. Minu suur unistus täituks, kui nüüd kellelgi oleks just vaja suveks enda hobust rebdile anda, kui on, siis kirjutan endast täpsemalt. Pilgutab silma
14.Detsember 2016