Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Hobune algajale?
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Tere. Tahaksin siis teada milline hobune oleks algajale sobilik. Olen küll Juba pool aastat ratsutamas käinud, aga mitmeid kordi kukkunud. Kukkumised on mind niivõrd ära ehmatanud, et ei tunne end alati iga hobuse peal kindlalt. Aga seal tallis kus käin juhtubki meil tihti midagi. Hobused ehmatavad pidevat. Mitmel korral lõppeb see ka kukkumisega. Enamus hobuseid kelle seljas olen istunud on 4a. vanad, kuigi on ka paar aastat vanemaid. Kuigi viimane hobu kellega olen ratsutanud on rahulik ja tubli, ehmatab temagi vahel. Temaga on jälle teised probleemid. Mulle väga meeldib seal käia, aga vahel mõtlen, et vb peaks ma mõnes teises tallis vahel proovima. Äkki on kusagil kogenenumad hobuseid ka. Mis arvate?
Ma pole siiamaani täisistakut selgeks saanud, galopist rääkimatta (mul sellega seoses suured hirmud) Vast oleks aeg arenemiseks? Mida soovitate ja mis ma peaks tegema? hirm on ka üsna suur.
03.Veebruar 2012
Tere!Öeldakse,et kukkumine käib ratsutama õppimise juurde ja sellesse ma ka usun.see on loomulik,et nii lühikese ajaga pole sa võibolla õiget tunnetust ja tasakaalu kätte saanud ja kukkumine tekitab hirmu.Ki sa küsisid ,et milline hobune oleks sulle sobiliks siis jah,4-aastasele ma mingil juhul algajat selga ei paneks.Nii noor hobune vajab ikka kogenud sõitjat.Noored hobused ongi kärsitud ja kergelt tahumatud,niiet algajat oleks sellistele hobustele panna natuke vastutustundetu.Ma soovitaks sul vanematel hobustel sõita,kes teavad mida teevad ekh on harjunud algajatega ja ei pane pahaks kui sa midagi valesti teed.Sa oled päris vähe aega sõitnud ja peaksid võibola algul ainult ühel kindlal hobusel sõitama ja siis kui seda kindlust rohkem tuleb siis ka teistega proovida.Teises tallis proovida on küll hea mõte,sest mida rohkemate hobustega sa sõidad seda rohkem see sind õpetab. Naerab

05.Veebruar 2012
Seda ma ka usun, et kukkumine käib ratsutama õppimise juurde. Meil treener ka ütleb kogu aeg ,et '' Õige ratsanik ei ole keegi enne, kui on vähemalt 9 korda kukkunud ''. Miks üheksa? Ma ei tea Naerab Aga sellega ma olen juba leppinud, et ratsutamisega kaasneb ka kukkumine. Kardan ka rohkem, kuna olen üsna halvasti kukkunud. Ja iga kord seepärast ,et hobune ehmatab ja paneb ajama... Ja veel nii kiiresti. Ma olen juba kaua aega teadnud ,et 4a. hobune on noor, aga kuna sain hiljuti endale hobuste entsoklüpeedia, olen hakanud mõtlema. Et, võibolla peaks tõesti talle vahetama, või vahelduseks proovima mujal käia. Aga kahjuks ei juhtu see enne kevadet või suve. Seepärast kirjutasingi siia foorumisse ,et vastukaja saada Naeratab Suur tänu vastamise eest Naerab Aga jah, teine küsimus on mul ka, et kus mujal ma käima peaks hakkama ? Naeratab Minu kodukoha lähedal on 2 talli mille olemasolust ma tean, Meeri tall ja Karl-Eriku ratsatalu. Kuid suurt midagi muud ma nendest ei teagi, ainult nime. Kui keegi oskaks kasvõi midagi rääkida, oleks väga tore Naeratab ( mul on selle kohta eraldi teema ka postitatud - Ratsutamiskohtade all ) Aitäh ,et mu postitusele vastasid hobune6 Naerab
Viimati muutis postitust koerake15 05.Veebruar 2012
05.Veebruar 2012