Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee foorum Idee
Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/forum.php on line 594
Autor Postitus
Avatar
Postitusi:41
Mul tekkis selline mõte, et kas ei saaks teha hobune.ee-sse interaktiivset Eesti tallide ja ratsakeskuste kaarti? Olen näinud, et sellist saab teha näiteks Google'i abiga. Kui hiire nooleke üle libistada, võiks tulla nähtavale mullike vms, milles on informatsioon talli kohta (näiteks nimi,aadress, koduleht, treener(id), telefoninumber). Nii näeks kohe kaardilt kõiki talle, mida mujal internetis ei pruugi üleval ollagi. Hea oleks, kui saaks ka lisada kommentaare. Igaüks võiks saada lisada talle, ja kõiki, mida ta teab, aga veel üleval ei ole.
Selline kaart oleks väga hea, sest lisaks oma kodule kõige lähema ratsutamiskohale saaks ka kiirelt ja mugavalt teada, kuhu minnna, kui näiteks Saaremaale matkama minna. Asi ongi just selles, et paljusid talle internetis, või vähemalt sellel lehel üleval pole: http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/TERVIS/Sport/Ratsasport/
Oleksin tõesti tänulik, (ja ma arvan, et veel paljud), kui tehtaks selline kaart.

02.Veebruar 2010
Avatar
Postitusi:8
see on vääääga hea mõte aga kas moderaatorid kah seda loevad? igatahes see on ju supper idee.
03.August 2010
Meeskond
Avatar
Postitusi:53
Idee on tõesti hea. Probleemiks saab olema just nende tallide ja teenusepakkujate andmete saamine, mis mujal leitav pole. Pärast aastast tegitsemist pole enamik neid siiani oma andmeid hobune.ee keskkonda lisanud, kuigi oleme kõigiga, kelle leidnud oleme, ühendust võtnud.
Järgmine probleem tuleb andmesisestuse osas - hetkel pole hobune.ees inimest, kes tegeleks aktiivselt portaali haldamisega, sellest ka viimase aja artiklite ning uue sisu puudus.

Pärast aastast eksperimenti peab tunnistama, et hobune.ee on äriprojektina läbi kukkunud. Sellest hoolimata oleks väga kahju kõik tehtud töö lihtsalt tuulde lasta ning keskkond maha võtta. Hetkeseisuga jääb see üles lihtsalt hobustehuviliste keskkonnana, mida oleme nõus ka edasi arendama. Küll aga oleks meil vaja inimesi, kes on huvitatud sellega tegelemisest (nagu esilehel olevas uudises on mainitud).
04.August 2010
Avatar
Postitusi:23
Mitte küll nii vinge, aga kiire googeldamine andis sellise nimekirja- Tallide nimekiri Isegi minu jaoks oli seal talle, millest esimest korda kuulsin, seega midagi huvitavat ehk teistelegi.

Mis puutub hobune.ee keskkonda, siis on mul siiralt kahju, et see läbi on kukkunud. Iseenesest oleks sellest võinud tulla väga hubane keskkond, kus saaks vabal teemal rääkida-kirjutada ning samal ajal end hobualaselt veel harida (kuigi need artiklid olid kohati kentsakad, leidus seal ka häid nõuandeidPilgutab silma).

Loodame parimat ja ehk leiate ka inimese, kes on nõus seda kohta edendamaNaeratab
Viimati muutis postitust mandariin 04.August 2010
04.August 2010