Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Kuidas lisada oma nime kõrvale pilti?
Hobune.ee vastab:
Seda pilti kutsutakse avatatriks ning seda saab lisada/vahetada profiilist avatari seadete alt. Avatari maksimaalsed mõõtmed on 80x80 pixlit.
Kuidas lisada oma ratsutamiskohta hobune.ee andmebaasi?
Hobune.ee vastab:
Oma ratsutamiskoha lisamise võimalus on kõigil registreerunud kasutajatel. Peale sisselogimist klikkide vasakpoolses menüüs "Profiil" ning valige tekkinud ülemisest menüüst "Ratsutamiskoht". Kui sul pole veel ratsutamiskohta näed sa sinna klikkides esimese asjana vormi, mis lubab sul oma ratsutamiskoha profiili luua. Seejärel on sul juba võimalik sisestada ratsutamiskoha andmeid nagu ratsutamise ajad ning hobuste tutvustused.
Kuidas lisada pilte oma ratsutamiskohast?
Hobune.ee vastab:
Peale ratsutamiskoha profiili loomist saad lisada sellest pilte valides profiili ratsutamiskoha sektsioonist "Muuda andmeid". Sealt on võimalik muuta profiili loomisel sisestatud andmeid ning lisada ratsutamiskohast pilte. Juba lisatud pilte saab kustutada ning profiili pildiks määrata. Profiili pildiks määratud pilti näidatakse ratsutamiskoha otsingul ratsutamiskoha nime kõrval ning juhul, kui ratsutamiskoht on esile tõstetud ka esilehel.
Kuidas lisada ratsutamise aegu ratsutamiskoha profiili?
Hobune.ee vastab:
Valige profiili ratsutamiskoha sektsioonist ratsutamise ajad. Ratsutamise aja sisestamiseks peate kõigepealt looma vastavad grupid (näiteks algajad, edasijõudnud, eratrennid jne). Igale grupile saate valida loodavas tabelis personaalse tausta värvi, mis muudab need kergest eraldatavaks. Kui olete grupid lisanud klikkige "Lisa uus aeg"; kust saate lisada igale grupile ratsutamise ajad. Ratsutamise ajad võivad ka kattuda. Lisatud ajad ilmuvad kohe ka ratsutamiskoha avalikku profiili.
Kuidas luua oma teenusele profiili?
Hobune.ee vastab:
Logi sisse ning vali profiilis Teenuste sektsioon. Samal lehel avaneb nii vorm teenuse andmete sisestamiseks kui ka nimekiri (selle all) sulle kuuluvatest teenustest, mille andmeid saad alati muuta ning kustutada.
Mis eelised on esile tõstetus ratsutamiskohal/teenusel?
Hobune.ee vastab:
Esile tõstetud ratsutamiskohti kuvatakse otsingus alati esimestena. Esile tõstetud teenused on teenuste nimekirjas oma kategooria all kohe nähtaval ka ilma konkreetset kategooriat valimata. Samuti kuvatakse nelja esiletõstetud teenust ning ratsutamiskohta hobune.ee esilehel.
Kuidas lisada ürituse kirjeldusse linki?
Hobune.ee vastab:
Ürituse kirjeldusse lingi lisamiseks tuleb kasutada vastavat BB koodi [url=aadress]tekst[/url]. Näiteks [url=http://www.hobune.ee]Hobune.ee hobuseportaal[/url].