Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Veel sugutäkkudest Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Veel sugutäkkudest(0)
11.03.2010 22:01
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Milline on hea täkk ja miks neid nii vähe on? Miks enamus varssadest ruunatakse? Täkud on sageli raskesti käsitletavad ning nende pidamine ei tasu ennast ära, kui täkk on tavaline ja ei paista millegagi silma.

Miks ei saa omanik muretult ise valida, milline mära tema täku spermast seemendatakse? Arvatavasti on põhjus selles, et tahtjaid ei ole alati piisavalt, aga kuidagi ära elama peab ning nii juhtubki, et iga raha omav inimene saab selle, mida küsib.

Samas tuleb arvestada ka seda, et kui hea täku spermaga seemendatakse kogu aeg vaid karjamaal rohtu söövaid märasid, võib see ka täku populaarsust kõvasti alla viia. Kui mära ise ei ole tasemel, ei piisa enamasti vaid tasemel täkust. Ometigi ei arvesta paljud sellega ja kannavad taolise täku hoopis maha.

Loomulikult hindavad paljud täkkude omanikud oma loomi üle ja väidavad, et tegemist on parimate täkkudega maailmas, kuid tegelikult ei pruugi neil selle kohta ühtegi tõsiselt võetavat tõendit ollagi. Kunagi ei tasu usaldada kuskil ilusamaks töödeldud pilte või hämaras tehtud filme.

Võimaluse korral tasub alati täkku ise vaatama minna ja küsida kõige kohta, mis omaniku arvates täku just teistest paremaks teeb! Kindlasti tasuks veenuda, kas täkk ikkagi on nii hea nagu välja reklaamitud oli. Sageli ilmnevad arusaamatused alles ise kohale minnes, sest siis on omanikul kõige raskem olulist informatsiooni varjata.

Aga miks tahavad paljud tavalist mära omavad inimesed just parimat turul olevat täkku? Kas nad tõesti arvavad, et ka nende mära toob seetõttu ilmale suurepärase täku väärilise järglase? Tulemuseks on sageli kaotatud raha ja omaniku ootused võivad kergesti purustatud saada. Kas see varrs on ka ilmale tuleku järel tahetud?

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Hobuse seisukordKuidas saada aimu hobuse tegelikust seisukorrast ning mõista, mida temaga ära teha annab...
Hobused ja ujumineKindlasti tundub hobusele ujumisvõimaluste tutvustamine põneva ideena, kuid seda ei saa mõtlematult teha...