Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Veel sellest, kuidas treener end ise aidata saab Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Veel sellest, kuidas treener end ise aidata saab(0)
19.05.2010 23:19
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
1. Sageli on lastevanemad lastest raskemini kontrollitavad. Kui mõni vanem võtab pähe, et ta tahab oma last ikka ja alati jälgida, siis ei pruugi see treenerile kõige mugavam olla. Mida lähemal on vanemad treeningu ajal treenerile, seda enam nad segavad. Muidugi juhul, kui tegemist on jutukate vanematega, kellele meeldib kõike koheselt kommenteerida.

Treeneri töö on ikkagi õpilastele keskenduda ning vanematega saab ka pärast treeningut rääkida. Seetõttu on oluline vanematele selgeks teha, et nad peavad ootama, sest tähelepanu ei saa ideaalselt kahele asjale korraga suunata. Kui lapsevanem sellest aru ei saa, siis arvatavasti ei peaks ta üldse lapse treeningut pealt vaatama.

2. Treener peaks teadma oma võimeid. Mis tasemel suudab ta õpetada nii, et tema õpilased ei kannataks? Kui treenerile käib mõni õpilane üle jõu, siis arvatavasti tuleks see inimene kellegi teise jutule suunata. Kindlasti ei riku ausus treeneri mainet, pigem hakatakse teda veel rohkem hindama.

3. Mida mitmekesisemaid tunde treener anda suudab, seda enam paranevad suhted ka õpilastega. Iga treening peaks pakkuma vaheldust ning kindlasti tuleks eelkõige lähtuda konkreetsetest inimestest, keda õpetatakse.

4. Treeneri elu muudab kergemaks ka see, kui rahaasjad on korda aetud. Kindlasti oleks kõige mugavam see, kui õpilased maksaksid kuu kaupa, sest iga päev rahaga tegelemine võtab liiga palju aega ja seetõttu kannatavad kõige enam õpilased ise.

5. Treener peab kehtestama reeglid. Kindlasti on asju, mida ei saa reeglitesse kirja panna ja sellised asjad on üldiselt lahendatavad läbirääkimiste teel. Samas on ka asju, mis kindlasti tuleks reeglitesse kirja panna. Näiteks ohutuse koha pealt ei saa järeleandmisi teha!

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Eduka koostöö saavutamineHobune peaks ikkagi olema inimese partner ja sõber...
Kuidas toita varssa?Kuidas toita varssa...