Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Toome hobune.ee kasutajatele lähemale Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Toome hobune.ee kasutajatele lähemale(80)
11.06.2010 23:33
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Hobune.ee otsib aktiivset inimest, kes suudaks ja tahaks portaali oma nägemuse järgi kujundada.

Kui keegi tunneb, et see on just tema jaoks, tuleks saata kiri: info@hobune.ee.

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
thumb
Kommentaari lisas: rosalii
30. Juuni 2012
Eks see ole imelik jah sest ka mulle pole vastatud .
thumb
Kommentaari lisas: hobune6
27. Juuni 2012
selle lehe omanik või tegija vms pole vist väga huvitatud sellest,et keegi selle lehega tegeleks.Mul samuti peale teist kirja enam ei vastanud.
thumb
Kommentaari lisas: rosalii
26. Juuni 2012
Kle janni kui sul on igav siis mine ja tegele millegi muuga mitte ära kirjuta siia mõtetuid postitusi .Palun loe eelmisi kommentaare nagu näha on pole sina ainukene kellele pole e -mailile vastatud.Jah see koht on välja surnud nagu kõrb ,aga mis teha.Äkki hakkad ise moderaatoriks siis ?Kui sind huvitab mõni müügis olev hobune( ka uusi kuulutusi on lisatud ) siis kirjuta lihtsalt e-mailile või heista omanikule ja ongi kogu lugu.
thumb
Kommentaari lisas: janni
24. Juuni 2012
igav on ,nii jjuurrrrrrrrrrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!head aega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
thumb
Kommentaari lisas: janni
24. Juuni 2012
Kuidas kirjutada nägusid pilti????????????????????ashahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahzahahaha!!!!!!!!!!!!!
thumb
Kommentaari lisas: janni
24. Juuni 2012
hind kokkuleppel???????????????????????????????????9999eury ka kah ka asja mul!nii igav on! kuldhobu(d) pildil on!..........................Jutupaun,?????olen, mis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????te arvate??????????????????????????????????Ei tea!!!!!!!!!!!............... olen küll!maailma jutupaunikk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111!naera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kuideas nägusidkirjutada pilti?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
thumb
Kommentaari lisas: janni
24. Juuni 2012
...........................................................................................................................................................................................................pole mul rahagi!...............................................................kõigest,............................kõigest60eurtsi.............eurtsi ju....ju ju j u ju ju.....................................................................ju-ju!vähe tegelt!. ..................................................hinnad kallid ka!
thumb
Kommentaari lisas: janni
24. Juuni 2012
õieti pole siit kasugi saand!.....................................................................................
thumb
Kommentaari lisas: janni
24. Juuni 2012
kahju,et ma ei saa reklaame üles panna,kõik on nii lohakile aetud.kindlast hakkaks kuulutama,kui siin midagi toimuks.Aga kuskil liiva kõrbes on ka rohkem elu kui siin on,küsitlusi võiks rohkem olla.Loodetavasti kuidagi ikka asi laabub ja keegi suudab juhtimise enda peale võtta. Ehk siis hakkab siin rohkem kasutajaid ka käima.kuulutusi ega foorumiteemasi ei ole. Küsitlusi võiks ka võibolla rohkem olla.ma ei usu,et selle koha omanikku enam see koht väga huvitab;kirjutasin meilile,et võiks ju proovida siis selle enda peale võtta aga peale teist kirja enam ei vastatud.Ei tea mis siin toimub!See foorum on olnud sellises olukorras päris kaua .. Kui ei vasta siis helistad või saadad e-kirja .Midagi ei ole teha et siin ei käida kuna siin ei ole enam huvitav ega midagi ka lugeda.Vähesed siiski veel käivad!Ma saatsin ühele juba aasta aega tagasi meilile aga pole vastanud Naeratab Kas keegi siis võtab selle tegevuse enda peale? Võtaks isegi ise aga pole kuskilt mõtteid saada !Ma saatsin ühele juba aasta aega tagasi meilile aga pole vastanud Naeratab Kas keegi siis võtab selle tegevuse enda peale? Võtaks isegi ise aga pole kuskilt mõtteid saada Naeranma soovitan kirjutada e-mailile või helistada .ei vastata kuna siin käiakse harva . ma räägin siia ei panda endam midagi huvitavat ja inimesed ei viitsi siin käia !Siin on hobuste müügi kuulutused aga neile ei vastata.. mis toimub nagu??Siin pole pikka aega midagi toimunud. Loodan et kunagi hakkab toimuma väga huvitav muidu Naeran.aga mina käin siin ikka edasi aga loodan ka selle helgema tuleviku peale .Hi-Hi!
thumb
Kommentaari lisas: rosalii
11. Aprill 2012
kindlast hakkaks kui siin midagi toimuks.Aga kuskil liiva kõrbes on ka rohkem elu kui siin Naerab
Rohkem sarnasel teemal
Spetsialistilt nõu küsimineMõned ratsanikud on paljutki vaid omadest kogemustest õppinud ja nad on ise treeninud oma hobust...
Miks mära paaritamisest loobuda?Loomulikult on kindlasti tore mõelda, et armastatud mära võiks kunagi järglase tuua, aga enne tuleks ikka hoolikalt seda soovi kaaluda...