Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Söödalisandid Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Söödalisandid(0)
04.03.2010 21:37
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Miks on turul nii palju ebavajalikke söödalisandeid ja miks need veel nii kallid olema peavad? Tundub nagu oleks inimestel lõpmatuseni raha, mida tuulde visata siis, kui silmapiirile ilmuvad hobuse pildiga tooted! Miks tehakse hobuse menüü sageli nii keeruliseks?

Loomulikult müüakse lisaks ebavajalikule ka seda, mida tõesti vaja on, kuid asi on põhimõttes. Kui hobuse omanik pingutab söödalisanditega üle, võivad need kergesti hea asemel hoopis halba tegema hakata. Kui hobune on haige või väga kõhn, siis sageli tõesti ei piisa ainult heinast või kaerast.

Mis siis, kui hobune on terve, aga tema omanik on kõigest pakutavast ikkagi liiga sisse võetud? Mis siis, kui omanik ostab hobusele selliseid asju, mis talle ilusa pakendi pärast meeldivad? Kas hobuse seisukohast on see ikka oluline?

Ka inimesed ise pingutavad sageli erinevate lisandite ja vitamiinidega üle, kuid samas ei saa nende organism ikkagi seda, mida arvatavasti kõige rohkem normaalseks funktsioneerimiseks vaja oleks. Kui enesetunne läheb paremaks, pannakse see peaaegu alati erinevate lisandite arvele, kuid äkki toimunuks muutused aja jooksul ka ise? Äkki tõi muutuse kaasa näiteks alkoholi tarbimise vähendamine?

Kui hobuse omanik läheb poodi ja haarab sealt kaasa erinevaid asju, siis ei tähenda see tingimata, et hobusel neid ka reaalselt vaja on. Kui poes olev müüja soovitab omanikule praktiliselt kõike, mis üldse müügil on, siis arvatavasti on see väiksemal või suuremal määral isikliku kasuga seotud.

Isegi ükski hea toidulisad ei too kaasa märgatavat muutust, kui vaid selle peale lootma jäädakse. Ka mitu erinevat toidulisandit korraga ei too kaasa märgatavat muutust vaid seetõttu, et neid palju on. Arvatavasti tuleks enne katsetama hakkamist veterinaariga nõuda pidada ja seeläbi jääb ka rohkem raha olulisteks asjadeks.


Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Hobuse ümberõpetamineEnamus probleemseid hobuseid on probleemsed oskamatu või puuduliku käsitlemise tõttu...
Kõige tuntumad hobustega seotud töökohadHobustega seotud töökohti on väga palju...