Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Puhkus hobustega Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Puhkus hobustega(0)
25.11.2009 23:30
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Kui seostada puhkuseplaanid hobustega, siis võib mõttesse tulla seda hoopis välismaal teha. Nii saab lausa kolm meeldivat asja kokku viia. Ei tohi unustada, et võimalusi on tegelikult meeletult. Planeerida saab erinevalt. Kes läheb poole tunnise bussisõidu kaugusele ja kes lendab lennukiga mitu tundi, et jõuda tundmatut kohta avastama.

Miks on ikkagi puhkus hobustega üks õige puhkus? Arvatavati seetõttu, et hobuste abil saab kergesti muu maailma selja taha jätta ning just antud hetke nautida. Ratsutamine alandab stressi ning ka puhkuse mõte üldiselt peakski lõdvaks laskmises seisnema. Ratsutamine on aeg iseendale.

Tingimata ei pea muidugi välismaale sõitma, sest ka Eestis on piisavalt looduskauneid kohti. Samas kui välismaale minnakse nagunii, siis ei ole raske sealtki leida hobuseid, keda puhkuseplaanidesse kaasata. Korra eluski näiteks Aafrika võimalustega tutvuda oleks kindlasti põnev.

Muidugi mõjutavad hobustega aja veetmist ratsutamisoskus ja rahalised vahendid. Enne planeerima hakkamist tuleks kindlasti läbi mõelda oma füüsiline seisukord, reaalsed oskused ning kui palju on üldse võimalik puhkuse peale kulutada. Kui tahetakse puhata, siis tahetakse seda üldiselt vabalt teha. Peamine on see, et ei oleks takistusi või piiranguid, mis võiksid puhkusele negatiivse varjundi anda.

Kui kogemus taolise puhkusega puudub, siis esialgu võib kõik meeletult kallis tunduda. Aga kui planeerimiseks piisavalt aega võtta ning põhjalikult erinevaid variante uurida, siis suure tõenäosusega siiski leiab midagi, mis sobib ja samas ei maksa nii, et kogu puhkuse jaoks mõeldud raha sinna alla panema peaks.

Endalt tasub küsida, et mis on see, mis tõesti meeldiks. Ei tohi karta uute asjade proovimist, kuid tuleks kindlasti teada oma võimeid ja nendega tuleb arvestada. Tasub valida midagi, mis ka reaalselt suudaks pakkuda tavalisest rohkem vaheldust. Ainult nii on puhkuset kasu! Pärast õiget puhkust peaks inimesel olema lisaenergiat, et taas kohustuste ja piirangutega hakkama saada.

Mängu tuleb panna kõik, et saada enda jaoks parim pakkumine. Ei tohi karta erinevatelt pakkujatelt põhjalikult järgi uurida, mis nende käest mingi kindla summa eest vastu saada võib.
Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Kuidas valida lapsele ratsutamiskohta?Isegi, kui ei tea hobustest midagi, võiks lapse nimel end asjaga ikkagi kurssi viia...
Mõttejõud viib edasiTulemused võivad sõltuda väga palju sellest, kuidas inimesed mõtlevad ja oma eesmärke sõnadesse panevad...