Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Milline on tüüpiline hobuseinimene? Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Milline on tüüpiline hobuseinimene?(0)
24.04.2010 20:52
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
1. Hobuste pildid. Tüüpilisel hobuseinimesel on sageli palju erinevaid hobuste pilte või vähemalt üks pilt tema jaoks erilisest hobusest kuskil nähtaval kohal. Tavaliselt näidatakse hobuste pilte ka teistele inimestele väga hea meelega.

2. Erinevad jutud ja naljad hobustest. Kui inimene on hobustest sisse võetud, siis on tal alati midagi naljakat või iroonilist rääkida. Kui taoline inimene enda juhtumistest koos hobustega rääkima hakkab, siis ta võib lõpmatuseni rääkida.

3. Jäädavad vigastused. Sageli on ratsanikud isegi väga uhked, kui neil on ette näidata mõni arm või muu vigastus, mis on saadud hobustega tegelemise käigus. Tihti käib vigastusega kaasas ka pikk lugu selle saamisloost, mida hobuseinimene meeleldi ikka ja jälle meelde tuletab.

4. Täis taskud. Taskutes on loomulikult maiustused hobuste jaoks, mida saab ka ise vahel näksida. Sageli on hobueinimese menüü seetõttu väga tervislik. Lisaks ei ole ebatavaline ka see, kui hobuseinimene üritab kõigeks valmis olla ning kannab sageli kaasas nii palju varustust, kui vähegi võimalik. Alati tuleb ju valmis olla selleks, et äkki tuleb kohe ootamatult hobuse selga hüpata?

5. Hobuste karvad ja saepuru igal pool. Olenemata sellest, et inimene vahetab ära riided ja käib pesemas, on ikkagi kuskil ootamas mälestus eelmisest käigust hobuste juurde.

6. Enamasti on tüüpiline hobuseinimene naissoost. Sageli tuuakse põhjenduseks see, et naised lihtsalt tahavad kellestki hoolida ning hoolitsemine on juba nende loomuses. Lapsed kasvavad suureks, aga hobune on ikka hobune ja vajab alati sama palju juhendamist ja hoolitsust! Hobune võib lõpmatult kuulata ja ei vaidle vastu. Kas mõni teine inimene suudaks ikka nii kannatlik olla?

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Kuidas vältida sadula ühele küljele vajumist?Kui sadul kipub hobusele selga minnes sageli ühele küljele vajuma, siis tuleb sellega kindlasti midagi ette võtta...
Top 10 viga, mida inimesed hobust või poni ostes teevadOma esimese hobuse või poni ostmine on põnev ettevõtmine...