Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Londoni politseihobune suundub pensionile sõbra juurde Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Londoni politseihobune suundub pensionile sõbra juurde(1)
27.07.2009 22:37
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Londoni linna pikima karjääriga politseihobune Raleigh suundus pärast 20 aastast teenistust puhkusele. Pensionipõlve veedab ta oma kunagise kolleeg Hectoriga, kes saadeti 6 aastat tagasi erru.

23- aastane Raleigh läks pensionile pärast viimast töökohustuste täitmist vahtkonna vahetuse tseremoonial. Pärast viimast Scotland Yardi külastust ning rohkete porganditega lühikest lahkumispidu suundus ta Kenti, kus tema eest hakkab hoolitsema hobuse viimane ratsanik konstaabel Bill Hounsome. Hector liitub temaga lähipäevil.

Raleigh sündis Yorkshires ning liitus Londoni politseijõududega 1989. aastal. Alguses kasutati teda regulaarsetel patrullkäikudel, kuid hiljem ka näiteks jalgpalli huligaanide mahasurumisel 1993. aastal.

1999. aastast alates ülendati loom tseremoniaalsetele kohustustele, kus tema tööks oli peamiselt osaleda vahtkonna vahetustel, sellest hoolimata kasutati teda siiski ka suuremahulistel üritustel patrullimiseks.

Konstaabel Bill Hounsome ütles Raleighi iseloomustades, et kuigi ta on 23-aastane, käitub hobune nagu oleks 13. Erutatuna hüppab ringi poni moodi ning tal on eriline anne inimestelt õunu ning muid maiustusi välja pigistada.

Londoni politseis on kokku 120 treenitud politseihobust. Keskmine hobune liitub politseiga viie või kuue aastaselt ja teenib viisteist aastat.

Toimetas: Martin

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
thumb
Kommentaari lisas: Mai1994
31. Juuli 2009
Nii pikk aeg ju .
Rohkem sarnasel teemal
Hobusega sõitev ahv põgenesHobusega sõitev ahv pääses jooksu...
Londoni politseihobune suundub pensionile sõbra juurdeLondoni linna pikima karjääriga politseihobune Raleigh suundus pärast 20 aastast teenistust puhkusele...