Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Lähedane side hobustega Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Lähedane side hobustega(0)
28.02.2010 21:59
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Miks mõnikord tundub, et naine ja hobune on omavahel suhtes ning mehel tuleb end kuidagi sinna vahele suruda? Kuidas sellesse suhtuda? Kas see võib mingis mõttes ka positiivne olla?

Nii mõnigi kord on näha, et mees toetab naist olenemata sellest, et ta ise ei ratsuta. Loomulikult on see naise seisukohast väga meeldiv ning kindlasti ka julgustav. Kaaslased saavad teineteise kohta kindlasti palju õppida, kui nad selleks aega ja tahtmist leiavad. Kuidas muidu saakski keegi mõista, mida ratsutamine tema kaaslasele täpsemalt tähendab.

Paljud inimesed, kes ise hobustega ei tegele, ei pruugigi mõista kõike seda raha ja pühendumust, mis hobustele osaks saab. Ehk võib nii alguse saada isegi armukadedus, sest kõik ressursid lähevad näiliselt erinevatele treeneritele, hobustele ja tallidele.

Kohati on isegi raske seletada, et mis need hobused ikkagi on ja miks nad just nii tähtsal kohal on. Kui öelda, et see on aeg iseendale, siis võib ikkagi jääda segaseks, et kas tõesti ei ole siis muul moel võimalik aega maha võtta. Sageli ei köidagi miski muu nii palju nagu ratsutamine, kuid kõrvaltvaatajale on seda raske selgeks teha, sest tema maailmas on näiteks metsas jalutamine kõige olulisem ja parem tegevus.

Mõnikord on kellelegi hobuste tutvustamine lausa võimatuna näiv. Paljud inimesed lihtsalt ei suuda ratsutamist nautida nii nagu nende kaaslane, kelle jaoks on kõik kontrolli all ja lisaks veel ka lõbus. Siis saab ehk need inimesed antud tegevust austama panna, kuid ei tasu loota, et nad iga päev hobuse seljas end ületama hakkaksid.

Lisaks ei pruugi hobustest vähe teadev persoon end teiste hobuseinimeste seltskonnas mugavalt tunda, sest isegi hobustega kaasas käiv terminoloogia on juba nagu teiselt planeedilt pärit. Kui üks paarilistest teeb tavapärast trenni, siis võib teisel kohati väga igav olla mitmeid tunde lihtsalt raisku lasta ilma, et sellest ka ise mingi positiivse laengu saaks. Järelikult tuleb mõista, et ka armastatud kaaslane ei suuda alati igas mõttes täiuslik olla.

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Kuidas kiiresti jooksvat hobust maha rahustada?Kindlasti kardab iga algaja olukorda, kus hobune jookseb kiiresti ja kontrollimatult...