Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Kuidas leevendada kaotusvalu? Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Kuidas leevendada kaotusvalu?(0)
22.02.2010 20:16
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
1. Ehk tasub surnud hobuse auks kuhugi lilled kasvama panna ning siis saab neid näiteks igal kevadel vaatamas käia. Alternatiiviks on puu istutamine.

2. Samuti võib valida ühe päeva aastas, mis on pühendatud hobusele. See võib olla hobuse surmapäev, kuid ei pruugi. Siis võib külla kutsuda enda jaoks olulised inimesed, kuid ei pruugi. See päev võiks olla täpselt selline nagu tahab inimene, kes hobust igatseb.

3. Ehk aitab ka mõne kalli loomaga seotud mälestuseseme alles hoidmine. See võib olla ükskõik milline hobusega seotud oluline asi. Mõnikord tehakse endale ka ehe, kus on peal hobuse pilt või nimi.

4. Meenutada võiks kõike, mida konkreetne hobune oma elu ajal õpetas. Mäletamist on väärt kindlasti ka halvad asjad, mis pikemas perspektiivis ei tundunudki enam nii halvad ning olid aluseks väga paljule heale.

5. Kui veel ei ole albumit hobusega seotud piltidest, siis võiks selle tegemise peale mõelda, sest nii on kõik oluline koos ning enda jaoks tähtsatel hetkedel saab alati albumi lahti võtta.

6. Mõnikord aitab kaotusvalu leevendada ka teiste hobustega tegelemine, sest nii on vähem tegevusetust ning aega masenduses olemiseks.

7. Kui tekib tahtmine nutta, siis tasuks end kindlasti tühjaks nutta, sest pisarad on taolistes olukordades loomulik nähtus.

8. Arvatavasti võib abiks olla ka see, kui kuulatakse või loetakse teiste inimeste lugusid sellest, kuidas nemad oma kaotusvaluga aja jooksul toime tulema on õppinud.

9. Kindlasti ei tasu ennast hobuse surmas süüdistama hakata, sest enamasti ei saa hooliv inimene mitte midagi teha, kui hobusel on lihtsalt aeg parematele jahimaadele minna.


Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Uus algusEnne uuesti sadulasse istumist tasub end vormi ajada...
Kõige tuntumad hobustega seotud töökohadHobustega seotud töökohti on väga palju...