Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Kuidas end väärtustada? Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Kuidas end väärtustada?(0)
27.02.2010 22:01
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Miks mõned suhted ei toimi? Miks mõni ratsanik laseb treeneril öelda, et mida ta oma raha eest täpselt tegema peaks? Miks kardetakse enda sisetunnet usaldada või miks kardetakse treenerile vastu vaielda? Kas asi on tõesti vaid selles, et läheduses ei ole teisi treenereid? Äkki ei lase vanemad lapsel valida, sest nende käes on ratsutamisega tegelemiseks vajalik raha?

Kui inimene maksab raha ratsutamistundide või hobuse majutamise eest, siis peaks tal ikkagi olemas võimalus otsustada, kas ta ikka üldse tahab võistelda. Inimesel peaks olema õigus otsustada, keda ta usaldab oma hobusega tegelema. Ehk on ratsanik mõne veterinaari kohta palju halba kuulnud ja nüüd on peagi käes kord, kus talli tuleb just see veterinaar ning kuidas saab olla nii, et see kõik lihtsalt toimubki?

Miks ikka juhtub, et treener soovitab hobuse maha müüa ning seetõttu tehaksegi nii? Miks juhtub, et treeneri sõna maksab siis, kui see ei peaks maksma? Miks peaks treener oma kliendi eest otsustama ka siis, kui seda teha ei paluta?

Miks ratsanikud kuulavad treenerit, kes ei pruugigi teada, mis neile tegelikult kõige õigem oleks? Iga ratsanik peaks oma vajadustest lähtuma, kuid kas ratsanikud ikka teavad, mida nad tahavad? Kui teavad, miks nad siis ka treenerile seda selgeks ei tee? Kui treener ei mõista, miks tema juurest ära ei minda?

Võib öelda, et treener kulutab sageli tõesti palju aega ratsaniku treenimisele, kuid üldiselt ei tehta seda ainult heast tahtest, sest ratsanik ka maksab tehtud töö eest. Miks siis lastakse kesta suhtel, mis toimib vigaselt?

Kui ratsanik teab, mida ta tahab ja julgeb enda eest ka seista, siis on kõik korras. Vastasel juhul on tegemist millegagi, mida on raske mõista.

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Miks peaks hobune inimesele alluma?Paljud käitumisprobleemid saavad alguse just seetõttu, et hobune ei saa mingil põhjusel aru, kes tema juht on...