Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Koerad tallis Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Koerad tallis(0)
23.02.2010 16:54
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Võib arvata, et paljudele koertele meeldiks tallielu. Ometigi ei saa tallis edukalt elada iga koer, sest talli sobivad vaid sõnakuulelikud loomad. Kui koer on agressiivne või tüütab igal sammul hobuseid, siis selline koer tuleks juba tema enda ja ka kõikide teiste ohutuse pärast tallist eemale hoida.

Kui talli tahetakse head koera, siis arvatavasti tuleks võtta kutsikas, keda saab kohe alguses vajalikus suunas kasvatama ja õpetama hakata.

Mida tasuks meeles pidada?

1. Kui koer ei ole veel lõplikult treenitud, siis tasuks ta kindlasti vähemalt noorematest ja potensiaalselt ettearvamatutest hobustest täielikult eraldada. Samuti tasuks eriti ettevaatlik olla täkkudega!

2. Tallis peaks kindlasti olema koht, kuhu koer vajaduse tekkides panna! Isegi siis, kui esmapilgul ei esine märke, et see võiks oluline olla. Kunagi ei tea ette, mis võib juhtuda ja kes talli külastajatest paaniliselt koeri kardab.

3. Kui koer on tallis, siis peab tal olemas olema puhas ja värske vesi ning loomulikult ei tohiks muu tegevuse kõrvalt ka tema toitmist ära unustada.

4. Iga tallis oleva või elava koera järelt tuleb omanikul ka koristada, sest kui kõik koera omavad inimesed käiksid lemmikutega koos tallis ja jätaks nii mõnigi kord looma tehtu koristamata, oleks tulemus kindlasti küllaltki ebameeldiv.

5. Kõige olulisem on muidugi see, et talli ei tuldaks lihtsalt katsetama, kas koer saab hobustega kuidagi hakkama või mitte! Ettearvamatute ja õpetamata loomade koht ei ole hobuste läheduses.

6. Talli sobiv koer võib teha rõõmsamaks kõik inimesed, kes talli kasutavad või külastavad. Muul juhul võib tallist saada vaid rikutud tuju või eluohtliku kogemuse.


Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Millal tasuks kindlasti koheselt veterinaari poole pöörduda?Hobustega võib juhtuda praktiliselt kõike, aga mõned õnnetused või haigused on teistest hullemad...
Kuidas ratsutamistreener saab oma elu ise kergemaks teha?Kui rääkida heast ratsutamistreenerist, siis kindlasti ei õpeta ta inimesi ainult õigesti ratsutama...