Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Kassid tallis Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Kassid tallis(0)
24.02.2010 22:29
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Tallides elavad kassid aitavad eemale peletada hiiri ja rotte, kes seal muidu võimust võtta üritaksid. Tallides on sageli heina- ja kaeravarud nind hiirtele tähendab see sõna otseses mõttes ideaalset elukeskkonda ning miks peaksid nad sealt vabatahtlikult ära minema, kui ei anta mõjuvat põhjust.

Milline kass üldse sobib talli? Millised on enamasti tallides elutsevad kassid?

1. Need on kassid, kes ei oska toas puhtust ja korda hoida.

2. Need on kassid, kes on väga iseseisvad ja ei naudi eriti inimeste seltsi.

3. Need on kassid, kes on arad ning kardavad inimesi.

Loomulikult sõltub valiku tegemine ka sellest, kas tahetakse lihtsalt kedagi, kes hiiri püüaks või tahetakse lemmikut, kes end ka hellitada lubaks. Kui tahetakse mõlemat, tuleks talli valida sõbralik kass ning loomulikult tuleks talle ka piisavalt tähelepanu pöörata, sest iga loom metsistub vastasel juhul.

Mida vajab tallis elav kass?

1. Arvatavasti ei piisa vaid hiirte püüdmisest ning talle tuleks tagada ka muu toit ning loomulikult ei tohi unustada värsket vett. Ega piimgi vahelduseks paha tee.

2. Loomulikult vajab tallis elav kass regulaarset vaktsineerimist ja ussikuuri ning vajadusel peaks loom alati arstiabi saama. Soovituslikult võiks tallikass ka kastreeritud olla, sest muidu võib peagi saabuda ebameeldiv üllatus.

3. Kassi ei saa lihtsalt talli visata ja siis loota, et temast saab tallikass. Iga kass vajab harjumiseks aega ning kõik kassid ei huvitugi hiirtest või rottidest.

4. Kui tallis elab lisaks kassile veel ka koer, tuleks kindlasti veenduda, et need kaks ka omavahel hästi läbi saaksid!

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Veel hobusele talli valimisestKui valitakse ratsutamiskohta, tahetakse meeldiva õhkkonnaga kohta...