Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Inetud saladused Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Inetud saladused(0)
13.02.2010 21:41
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Mida tähendab PMU? Kui see eesti keelde tõlkida, on tegemist tiine mära uriiniga. Milleks seda kasutatakse? Märksõnaks on hormoonasendusravi. Mis on selle kõige hind?

Mis juhtub hobusega, kes on praktiliselt kogu oma elu tiine? Kas on normaalne, kui tiine mära peab kuus kuni seitse kuud väikeses ruumis püsti seisma ja kellelegi vajalikku uriini tootma? Märadel, keda kasutatakse vaid uriini tootmiseks, ei ole sel ajal võimalik end isegi puhastada.

See ei ole veel kõik. Uriini kontsentratsiooni hoidmiseks antakse neile sageli vähem juua, kui inimlik oleks. Kui kaua elab sellistes tingimustes peetud hobune? Kindlasti ei anna halvasti hoitud hobuse eluiga võrrelda hobustega, kellel on normaalsed omanikud.

Mis saab siis, kui uriini tootmiseks mõeldud hobune ei jaksa enam seista või ei jää tiineks? Need hobused on määratud tapamajadesse. Aga mis saab selliste märade varssadest? Kui neid ei päästeta, ootab taaskord tapamaja. Ka varssade nahk on hinnatud näiteks kingatööstuses.

Premarin on endiselt väga hinnatud ravim, kuid kuidas saab seda ikkagi hinnata, kui selle tootmine käib sageli täpselt nii nagu ta käib? Miks inimesed ei kasuta alternatiive, mis on korralikult testitud ja sageli ka tervisele hoopis ohutumad? Maailmas on kokku vähemalt 700 farmi, mis on spetsialiseerunud Premarini tootmisele, sest see on väga sageli kasutatav ravim!

Statistiliselt võib öelda, et kui üks naine sajast loobub tiine mära uriinist tehtud ravimist, on päästetud üks hobune. Endiselt on maailmas ligi üheksa miljonit naist, kes suuremal või vähemal määral kasutavad Premarini.

Kasutatud materjal: Greenhorn Horse Facts

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Plõksuti kasutamine hobuse õpetamiselAlgselt kasutati plõksutit mereväe loomade treenimisel...
Veel maastikul ära eksimisestPaljud inimesed lihtsalt ei suuda orienteeruda ja tulemuseks võib olla see, et nad leiavad end täiesti tundmatust kohast...