Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Ebameeldivad inimesed tallides Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Ebameeldivad inimesed tallides(1)
08.03.2010 19:30
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Miks on mõnel inimesel alati midagi öelda ka siis, kui tegelikult võiks või peaks ütlemata jätma? Mõnikord osutub oma talli kõige targem hobuseinimene samas ka kõige tüütumaks, egoistlikumaks ning kohati ka mitte midagi teadvaks virisejaks, kes lihtsalt ei suuda end kontrollida.

Miks meeldib mõnele inimesele kõigi ja kõige pealt häält tõsta? Kui neid inimesi maha rahustama hakata, siis on sageli tulemuseks pikk ja sisutühi vestlus, mis kuhugi ei vii ja osutub väga tüütavaks. Miks on mõnel inimesel raske iseenda vigu tunnistada? Miks alati on süüdi hobune või teised inimesed, kes üldse asjasse ei puutu?

Kui talli kõige targema hobuseinimesega suhtlema hakata, siis suudab ta kõigest valesti aru saada ning arvatavasti hakkab ta ka häält tõstma, sest kõik on tema arvates totaalselt halvasti ning tal on püha kohus valesti toimijat vihaselt õigele teele juhatada. Kõige lihtsam on muidugi mitte välja teha ja rahulikult edasi toimetada, kuid ikkagi ei saa ennast täiesti vabalt tunda, sest kunagi ei tea, kust see inimene välja ilmub ja jälle pihta hakkab.

Kui tallis ei ole enam võimalik rahulikult oma hobusega tegeleda ja aega veeta, siis tuleb arvatavasti mõelda talli vahetamisele, sest iga inimene on väärt saama head teenust, kui ta selle eest kellelegi hästi maksab.

Kust tuleb ikkagi egoism, mis teisi häirima hakkab? Arvatavasti ei ole see seotud vaid sellega, et mõni inimene hobustega tegeleb, sest isiksusehäired on pigem kaasa sündinud või aja jooksul tekkinud ja need avalduvad kõikjal, kus ebameeldiv inimene end sisse seadnud on. Tall ei ole erand, see on pigem soodne keskkond enda välja elamiseks, sest tallis on palju inimesi, kes ehk tõesti ei ole alati täiuslikud.

Miks mõni inimene kunagi millegagi rahul ei ole? Äkki on see seotud sellega, et nad üritavad iseenda vigu varjata teiste inimeste või oma hobuse süüdistamisega?

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
thumb
Kommentaari lisas: liisi
09. Märts 2010
õigus!kui pead maksma oma trenni eest raha siis peaks olema ka mingi tulemus ja hea enesetunne mida pole võimalik kahjuks tagada kui mingid inimesed ennast teistest paremaks peavad!!
Rohkem sarnasel teemal
Miks on manee˛is reeglid tähtsad?Kas teatavad reeglid ei peaks olema loomulikud juba seetõttu, et kõikidel oleks manee˛is samal ajal ka mugav sõita...
Lapsele poni valimineMida tuleks poni valimisel silmas pidada...