Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Mida veel jälgida treeneri juures? Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Mida veel jälgida treeneri juures?(0)
20.01.2010 22:47
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Mõnikord võib juhtuda, et end treeneriks nimetaval inimesel ei olegi sertifikaate ja muud oma oskuste tõstamiseks ja see veel ei pruugi automaatselt tähendada, et temalt midagi õppida ei oleks. Kuid tal peaks kindlasti olemas olema tõend, et vajadusel saab ratsanik professionaalset esmaabi. Lisaks saab alati ka tuttavatelt konkreetse inimese kohta nõu küsida ja vajadusel ehk mõne tunni lihtsalt treeneri tööd jälgida.

1. Õpilased on sageli treeneri nägu. Kas nad kannavad tema trennides kiivrit? Kas kasutatakse turvajaluseid?

2. Kui palju inimesi korraga tema tundides on? Kas ta suudab kõigil piisavalt hästi silma peal hoida? Kas treener tegeleb õpetamise ajal näiteks telefoniga rääkimise või tuttavatega jutustamisega? Kas tema juhised jõuavad iga ratsanikuni? Kas kõikidel ratsanikel on piisavalt ruumi, et ohutult ratsutada? Kas kõik ratsanikud on samal tasemel või tundub, et parimad saavad tähelepanu ja teised lihtsalt sõidavad kuidagi ja kuhugi?

3. Kas tundub, et järelvalve hobuste ja ratsanike üle toimib alati korralikult? Kas loomad ja inimesed tunnevad end hästi?

4. Kas ratsanikud on pärast trenni rahulolevad? Palju neid ratsanikke üldse on? Mida nemad antud treenerist arvavad? Kas treener austab oma õpilasi või on tal raskusi viisaka suhtlemisega? Kas nad tunnevad, et arenevad tema käe all edasi või toimub paigalseis?

5. Kas ratsutamiseks mõeldud ala on turvaline ja hästi korras hoitud? Või vedeleb seal asju, mida keegi lihtsalt ei ole viitsinud õigel ajal ära viia? Kas see ala on ka turvaliselt piiratud nii, et hobune ei saaks kaugustesse põgeneda?

6. Kas hobused ja ratsanikud sobivad? Või tekib situatsioone, kus mõni raskema kondiga inimene ratsutab poniga, sest hetkel on teised loomad sõidus või muul põhjusel talle sobimatud?

7. Kui vanad ja kogenud on tema käsutuses olevad hobused? Kaua ta neid omanud on?


Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Kui palju aega läheb vaja hobuse jaoks?Hobuse tähelepanu võitmine on kõige olulisem...
Uue hobuse koju toomineUue hobuse ostmine on kindlasti põnev...