Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/config/db.php on line 13 Kuidas leida hobustega seotud tööd? Hobune.ee
Küsitlus
Kust ostad vajaliku ratsavarustuse?
Tellin internetist
Sõbra või tuttava käest
Eesti poodides on kõik vajalik olemas
Käin spetsiaalselt välismaal
Ostan harva midagi
Muu
Vaata tulemusi
Kuidas leida hobustega seotud tööd?(0)
17.11.2009 22:15
Galerii pilt 1
Pilt: 1 / 1 Eelmine · Järgmine
Kui on ikka tõsine soov hobustega tegeleda, siis kindlasti leiab midagi! Võimalusi on tegelikult küllaltki palju. Ehk tõesti ratsutamisõpetajateks või hobuste treenijateks kõik ei saa, aga ei tasu liigselt muretseda! Kõikide eelduste kohaselt on ka hobuseid armastaval inimesel, kes ei ole veel kunagi sel alal töötanud, samuti võimalik edu saavutada.

Kust siis ikkagi otsida?

Enne otsimise alustamist tuleb mõista, et mida tahetakse ja alles vastavalt sellele saab otsida kohta, kust küsida.

Treenerid ja tallide omanikud võivad väga edukalt aidata, sest kes siis veel asjaga nii täpselt kursis oleks? Huvist tasub alati võimalikult paljudele märku anda ja kindlasti oleks tark tegu neilt soovitusigi paluda! Alati on võimalik, et keegi teab kedagi, kes otsib kedagi.

Loomulikult on kuulutamise variantideks isegi poodide või koolide teadetetahvlid, kuid vastuse saamise tõenäosus ei pruugi nii just kõige suurem olla. Samas ei tea jällegi kunagi ette, sest meeldivad üllatused kipuvad tavaliselt üpriski ootamatult tulema. Ajalehtede ja ajakirjadega on üldiselt sama lugu, kui need just hobuseteemalised olema ei juhtu.

Taaskord tuleb mainida internetti! Arvatavasti otsivad paljud tööjõudu internetistki, sest on teada fakt, et internetis on meeletult noori ja aktiivseid huvilisi, kes hea meelega näiteks oma vaheaja hobuste seltsis veedaksid.

Kuidas teiste hulgast edukalt silma paista?

1. CV tähtsust ei tohiks alahinnata. Eriti juhul, kui sinna reaalselt midagi mõjuvat kirjutada on. Rolli mängib ka tahetava töö iseloom. Teisi ei tohi üldjuhul treenida vastavat luba omamata.

2. Silma torkaks kindlasti ka video lisamine, sest liikuv pilt on elav tõestus sellele, mis CV-s kirjas!

3. Soovitav on alati mainida just neid märksõnu, mis iseloomustavad konkreetse inimese suhtumist hobustesse. Millised on peamised põhimõtted hobustega tegelemisel? Millised meetodid on tema arvates efektiivsed?

4. Tööst vestlema minnes ei tohi välimust ära unustada. Riietus võiks siiski midagi väljaveninud kampsunist enamat olla, sest esmamuljet enam teist korda jätta ei saa.

5. Välja tuleks kindlasti tuua ka väärtused, mida potensiaalne uus töötaja mõnele kohale juurde anda suudaks. Tuleb olla konkurentidest silmapaistvam!

Toimetas: Krista

Kommenteerimiseks pead sisse logima Strict Standards: Non-static method Pager::getPagerData() should not be called statically in /home/np29219/domains/hobune.ee/public_html/actions/articles.php on line 171
Rohkem sarnasel teemal
Kuidas aidata lastel üle saada hirmust hobuste ees?Nii lapsevanemad kui ka professionaalsed treenerid saavad aidata lastel nende hirmust üle saada, pakkudes neile hobustega seotud positiivseid elamusi...
Liiga raske treilerÜlekoormatud treileriga hobuse transportimine on illegaalne ja samas paneb see lisaks loomale ohtu ka kõik teised, kes sel hetkel liikluses osalevad...